Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مقصد بعدی روحانی در سفر استانی - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 10:55 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- مازندران - مقصد بعدی روحانی در سفر استانی

استان‌ها
تبلیغات

مقصد بعدی روحانی در سفر استانی

تاریخ 13 اردیبهشت 1397 ساعت 20:12:06
کد خبر: 056223
جزئیات سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی

 

 

روحانی یکشنبه به سبزوار می‌رود/ جزئیات سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی

 

 

خبرگزاری فارس: روحانی یکشنبه به سبزوار می‌رود/ جزئیات سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی

 

رئیس دفتر رئیس جمهوری جزئیات سفر 2 روزه رئیس جمهور به خراسان رضوی را تشریح کرد.

 

به گزارش شبکه نیوز | shabakenews،؛، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمود واعظی اظهار کرد: سفر رئیس جمهوری با ورود وی به سبزوار آغاز می‌شود و پس از دیدار با مردم این شهرستان و سخنرانی در جمع آنان، پروژه فولاد جوین را بهره‌برداری می‌کند.

 وی ادامه داد: همچنین وی سفری به نیشابور دارد، با مردم این شهرستان هم دیدار می‌کند و در ادامه واحد فولاد نیشابور با حجت‌الاسلام  روحانی بهره‌برداری می‌شود.

رئیس دفتر رئیس جمهوری عنوان کرد: در ادامه این سفر، رئیس جمهور در مشهد مقدس نیز علاوه بر تشرف به بارگاه منور رضوی، نشستی با نخبگان خراسان رضوی دارد.

واعظی ادامه داد: جلسه‌ای هم پیرامون رسیدگی به‌وضعیت مسائل خراسان رضوی که طی هفته‌های گذشته از سوی استاندار و مسئولان استان، پیگیری‌ها و هماهنگی‌های لازم در این خصوص صورت گرفته، برگزار می شود.

 وی اضافه کرد: استاندار خراسان رضوی از دو ماه قبل طی جلسات متعددی در تهران و استان، مباحث محوری و چالش‌ها را پیگیری کرده و امید است، در این سفر، نتایج و  دستاوردهای خوبی عاید این خطه شود.

رئیس دفتر رئیس جمهوری متذکر شد: همچنین افتتاح پروژه‌هایی در فریمان هم بخشی دیگر از برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر است.

واعظی با اشاره به فعالیت‌های گسترده‌ای که در خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف صورت گرفته، تاکید کرد: باید نگاه دولت به این استان با توجه به زائرپذیری آن از سراسر کشور و اقصی نقاط دنیا، متفاوت با سایر استان‌ها باشد. 

وی خاطرنشان کرد: خراسان رضوی بخش خصوصی و واحدهای تولیدی بسیار قوی و خوبی دارد که همه از تولیدکنندگان و صادرکنندگان مطرح کشور هستند و باید از این ظرفیت به‌نحو شایسته‌ای استفاده شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.