Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصاویر تجلیل از همکاران مامای اداره کل بیمه سلامت مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 12:45 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- مازندران - تصاویر تجلیل از همکاران مامای اداره کل بیمه سلامت مازندران

استان‌ها
تبلیغات

تصاویر تجلیل از همکاران مامای اداره کل بیمه سلامت مازندران

تاریخ 23 اردیبهشت 1397 ساعت 09:34:11
کد خبر: 056321
همزمان با روز جهانی ماما، از همکاران مامای اداره کل بیمه سلامت مازندران تجلیل شد  

 

 

همزمان با روز جهانی ماما، از همکاران مامای اداره کل بیمه سلامت مازندران تجلیل شد .

 

شبکه نیوز | shabakenews،؛ طی مراسمی با حضور مدیرکل ، معاون بیمه خدمات سلامت، معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از همکاران مامای این اداره کل که در دفتر مدیریت برگزار شد ، با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بیمه سلامت مازندران و هدایایی از کارکنان مامای این اداره کل تجلیل شد.

     همزمان با روز جهانی ماما، از همکاران مامای اداره کل بیمه سلامت مازندران تجلیل شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران، طی مراسمی با حضور مدیرکل ، معاون بیمه خدمات سلامت، معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از همکاران مامای این اداره کل که در دفتر مدیریت برگزار شد ، با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بیمه سلامت مازندران و هدایایی از کارکنان مامای این اداره کل تجلیل شد.


   دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران ، طی سخنانی ضمن تبریک این روز به جامعه پرتلاش مامایی بیان داشت: جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای تأثیرگذارخانواده پزشکی ،به واسطه مهارت ،دانش ، ایثار و  اخلاص خویش که همواره نوید بخش حیات و سلامت برای خانواده ها می باشد به ویژه با  خدمات ارزنده در جهت تأمین سلامت مادر و کودک ، مایه مباهات نظام سلامت به شمار می آیند.متن لوح سپاس :

          همکار گرامی

روز جهانی ماما،  فرصت مناسبی برای یادآوری اهمیت و جایگاه مامایی در نظام سلامت و  تجلیل از خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه این گروه از همکاران است . جامعه مامایی به عنوان یکی از اعضای تأثیرگذارخانواده پزشکی ،به واسطه مهارت ،دانش ، ایثار و  اخلاص خویش که همواره نوید بخش حیات و سلامت برای خانواده ها می باشد به ویژه با  خدمات ارزنده در جهت تأمین سلامت مادر و کودک ، مایه مباهات نظام سلامت به شمار می آیند.

انتخاب روز جهانی ماما ، نشان‌دهنده ظرفیت و توان بالقوه این گروه بزرگ حرفه‌ای است و باید در تحقق اهداف نظام سلامت و جامعه‌ای آباد و پویا از هنرمندی این گروه هر چه بیشتر استفاده کرد.

 

ضمن افتخار به حضور شما  همکاران گرامی در  جمع خانواده بزرگ اداره کل بیمه سلامت استان مازندران ، از زحمات  شما عزیزان در ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان عزیز سازمان صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

 

در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، سال «حمایت از کالای ایرانی» نامیده شده است، سعادت و سلامتی شما سروران ارجمند را در سایه توجهات ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.


 

دکتر  رسول ظفرمند

مدیرکل

 
 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.