Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیریت مشارکتی تنها راه ارتقا نظام آموزش و پرورش است - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 09:02 ق.ظ / Fri, 2018 September 21

- مازندران - مدیریت مشارکتی تنها راه ارتقا نظام آموزش و پرورش است

استان‌ها
تبلیغات
عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛ + عکس

مدیریت مشارکتی تنها راه ارتقا نظام آموزش و پرورش است

تاریخ 23 اردیبهشت 1397 ساعت 11:04:45
کد خبر: 056323
لازم است کمکهای خیرین از مدرسه سازی بسمت مدرسه پروری هدایت شود و باید برای مقاوم سازی مدارس تلاش شود/ حضور خیران درکنار آموزش و پرورش مدیریت مشارکتی را محقق میکند و سلامت مدرسه را تضمین میبخشد/ فعالیتها و برنامه ریزیها باید درجهت غنی سازی و کاهش دغدغه معلمان، والدین، برنامه های درسی و فرهنگی باشد.
مدیریت مشارکتی تنها راه ارتقا نظام آموزش و پرورش است

 

 

مدیریت مشارکتی تنها راه ارتقا نظام آموزش و پرورش است
 


شبکه نیوز | shabakenews،؛ مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: حضور خیران در کنار آموزش و پرورش مدیریت مشارکتی را محقق می‌کند.
 
 

عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛ در در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مازندران که در اردوگاه شهدای دانش آموز بادله ساری برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مشکلات دولت، خیرین نقش موثر و بسزایی در آموزش و پرورش و دیگر عرصه ها دارند.

وی با بیان اینکه مدیریت مشارکتی تنها راه ارتقا نظام آموزش و پرورش است، تصریح کرد: حضور خیران در کنار آموزش و پرورش مدیریت مشارکتی را محقق می‌کند و سلامت مدرسه را تضمین می‌بخشد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد: مدیریت مشارکتی در آموزش و پرورش باعث توفیق در فعالیت نظام تعلیم و تربیت می‌شود.


*حضور خیران درآموزش وپرورش مدیریت مشارکتی رامحقق می‌کند

نیکزاد با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه باید شرایط به گونه ای شود که به حد بی نیازی در وضعیت سخت افزاری مدارس برسیم، افزود: لازم است کمک‌های خیرین از مدرسه سازی به سمت مدرسه پروری هدایت شود و باید برای مقاوم سازی مدارس تلاش شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: فعالیت ها و برنامه ریزی ها باید در جهت غنی سازی و کاهش دغدغه معلمان، والدین، برنامه های درسی و دیگر اقدامات فرهنگی باشد تا آموزش و پرورش به رسالت واقعی دست یابد.


* خیرین مازندرانی به 70 درصد تعهدات خود عمل کردند  

مدیرکل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس مازندران نیز در این مراسم گفت: سال گذشته خیرین مازندرانی به 70 درصد تعهدات خود برای ساخت و اتمام پروژه های مدرسه سازی عمل کردند که این رقم در میانگین کشور حدود 40 درصد بوده است.

 


«قربانعلی شیرزاد» افزود: سال گذشته خیرین مدرسه ساز مازندرانی 355 میلیارد تومان اعتبار تعهد کردند که از این میزان 250 میلیارد تومان محقق شد.


* باید برای مقاوم سازی مدارس تلاش شود

وی ادامه داد: پروژه های تحویلی مردمی و مشارکتی از سال 79 تا پایان سال گذشته در مازندران 446 طرح با 2 هزار و 476 کلاس درس است.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مدیرکل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس مازندران پروژه های نیمه تمام مردمی و مشارکتی استان را نیز 47 پروژه با 247 کلاس درس عنوان کرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.