Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
افزایش100در صدی مراکز مشاوره درطول دولت تدبیر در مازندران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 25 مهر 97 ساعت 05:53 ب.ظ / Wed, 2018 October 17

- مازندران - افزایش100در صدی مراکز مشاوره درطول دولت تدبیر در مازندران

استان‌ها
تبلیغات
دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران در همایش روز جهانی روانشناسی خبرداد:

افزایش100در صدی مراکز مشاوره درطول دولت تدبیر در مازندران

تاریخ 07 اردیبهشت 1397 ساعت 10:31:46
کد خبر: 056325
اطلاع رسانی، آگاه سازی، آموزش مهارت های زندگی و ارتباطی پیش از ازدواج، تنها گوشه ای از فعالیت های روانشناسان در این مراکز است/بهزیستی مفتخر است که بعنوان بزرگترین پایگاه اداری، بیشترین و گسترده ترین خدمات روانشناسی را ارائه می‌دهد/خدمات مداخله گرانه که از طریق مراکز اورژانس اجتماعی ارائه می‌شود بخشی از اقدامات... .
افزایش100در صدی مراکز مشاوره درطول دولت تدبیر در مازندران

 

دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران در همایش روز جهانی روانشناسی خبرداد :

افزایش صد در صدی مراکز مشاوره در طول دولت تدبیر در مازندران

 

 

دکتر آرام در ابتدا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با بیان اینکه در جهان امروزی با توجه به رشد فردی و اجتماعی، تمرکز و توجه بر روی تعالی فردی و حل مشکلات روانی، در جهت کاهش اضطراب ها اهمیت فراوانی دارد، گفت : بهزیستی مفتخر است که بعنوان بزرگترین پایگاه اداری، بیشترین و گسترده ترین خدمات روانشناسی را ارائه می‌دهد.

برای نخستین بار در مازندران، همایش روز جهانی روانشناس با حضور دکتر محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس بهزیستی کشور، مجید حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، خانم دکتر عباسی، معاون امور پیشگیری بهزیستی کشور، دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران، دکتر میر محمد صادقی مدیر کل امور مشاوره و روانشناسی سازمان بهزیستی، طوسی؛ مدیر کل امور اجتماعی استانداری مازندران، دکتر جاودانی؛ مدیر کل فرهنگ، اصغری؛ مدیر کل کار مازندران، مدیران دستگاه های دولتی و جمع کثیری از روانشناسان در ساری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران، دکتر آرام در ابتدا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با بیان اینکه در جهان امروزی با توجه به رشد فردی و اجتماعی، تمرکز و توجه بر روی تعالی فردی و حل مشکلات روانی، در جهت کاهش اضطراب ها اهمیت فراوانی دارد، گفت : بهزیستی مفتخر است که بعنوان بزرگترین پایگاه اداری، بیشترین و گسترده ترین خدمات روانشناسی را ارائه می‌دهد.


وی با اشاره به وجود ۱۵۰ مرکز مشاوره در استان زیر نظر بهزیستی و همکاری بیش از ۶۲۰ روانشناس و مشاور در این مراکز افزود : اطلاع رسانی، آگاه سازی، آموزش مهارت های زندگی و ارتباطی پیش از ازدواج، تنها گوشه ای از فعالیت های روانشناسان در این مراکز است.


مدیر کل بهزیستی مازندران با تاکید بر اینکه سازمان بهزیستی اولین نهاد دولتی برای اعطا مجوز فعالیت در حوزه روانشناسی میباشد خاطر نشان کرد : خدمات مداخله گرانه که از طریق مراکز اورژانس اجتماعی ارائه می‌شود بخشی از اقدامات سازمان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا سلامت جامعه است.


آرام در ادامه به افزایش صد در صدی مراکز مشاوره در طول دولت تدبیر و امید در مازندران اشاره و تصریح نمود : در کنار خدمات مراکز مشاوره حضوری بالغ بر 103 هزار مراجع در سال گذشته، خط تلفن ۱۴۸۰ با بیش از ۵۹ هزار تماس در سال گذشته به ارائه خدمات مشاوره ای و فعالیت های آگاه سازی پرداخته است.

 


وی ضمن تقدیر از اقدامات گسترده دکتر محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور برای راه اندازی اورژانس اجتماعی در تمامی شهر های بالای ۵۰ هزار نفر در کشور، به وجود 18 مرکز در مازندران اشاره کرد و افزود : مازندران با بیش از 376 هزار تماس با خط ۱۲۳ اورژانس اجتماعی رتبه اول را در کشور دارد و این نشان دهنده ارتقا دانش مردم استان نسبت به ضرورت بهره بری از خدمات روانشناسی و اعتماد بالای آنان به این خدمات است.


به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران،  دکتر تبریزی ؛ استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه نیز در این مراسم سخنرانی نمود که مورد استقبال حضار قرار گرفت.
در پایان این مراسم با اهدا لوح و تندیس از روانشناسان برجسته در دستگاه های خدمت رسان تقدیر بعمل آمد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.