Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تعامل سازنده مدیرکل آموزش و پرورش و استاندار مازندران - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 11:39 ب.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - تعامل سازنده مدیرکل آموزش و پرورش و استاندار مازندران

استان‌ها
تبلیغات

تعامل سازنده مدیرکل آموزش و پرورش و استاندار مازندران

تاریخ 27 اردیبهشت 1397 ساعت 20:50:10
کد خبر: 056386
آموزش و پرورش به عنوان متولی اصلی تعلیم و تربیت و استانداری به عنوان بالاترین رده اجرایی و مدیریت عالی استان با تعامل معقول می توانند موجب توسعه فرهنگی و آموزشی استان شوند.

 

 

تعامل سازنده مدیرکل آموزش و پرورش و استاندار مازندران

"محمدباقر یوسف نیا پاشا"

امروزه در عصر جهانی شدن تعاملات گسترده میان مردم و مسولین و مدیران اجرایی اساس توسعه محسوب می شود. تعامل منطقه ای پایه تعاملات ملی و بین المللی به شمار می رود. اینها در هم تنیده و در حقیقت ازهم جدا نشدنی هستند. ارتباط معقول و سازنده مدیران اجرایی منطقه و استان مقدمه تعامل ملی و در سطح بالاتر تعاملات بین المللی را موجب می شود. روابط حسنه و نیکوی مدیران اجرایی شرط عقل و پیشرفت است. بنابراین تعامل و عقلانیت مدیران دو شرط اساسی پیشرفت نهادها و سازمان ها هستند. نهادها و سازمان ها نیاز دارند برای توسعه با توحه به رعایت عقلانیت، با یکدیگر تعاملات گسترده داشته باشند تا شاهد رشد بالنده آنها باشیم.

آموزش و پرورش به عنوان متولی اصلی تعلیم و تربیت و استانداری به عنوان بالاترین رده اجرایی و مدیریت عالی استان با تعامل معقول می توانند موجب توسعه فرهنگی و آموزشی استان شوند. آقای نیکزاد مدیر کل جدید آموزش و پرورش به درستی به این امر واقف است. ایشان در اظهار نظری اخیر فرمودند: اعتقاد راسخ شخصی و اداری دارم که با تعامل استاندار به عنوان بالاترین مقام و مدیر اجرایی استان و رئیس شورای آموزش و پرورش قادریم به اهداف از پیش تعیین شده مطابق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برسیم.

بدیهی است که این تعامل دو طرفه است. خلقیات و روحیات استاندار محترم نشان می دهد که آقای اسلامی مایل است این روابط حسنه برای توسعه استان برقرار شود. با ایجاد این روابط میان استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش، تعاملات گسترده ای در سطح شهرها و بخش ها میان فرماندران و بخشداران و مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و بخش ها شکل می گیرد که بدون تردید در تعالی و رشد آموزش و پرورش موثر است.

رسالت نخبگان و فرهیختگان استان است که مقدمات و موجبات تعامل استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش را فراهم کنند تا شاهد رشد و بالندگی فرهنگی استان مازندران باشیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.