Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
معلمان، ساعت کار سر کلاس باشند نه در خیابان! - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 04:11 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - معلمان، ساعت کار سر کلاس باشند نه در خیابان!

استان‌ها
تبلیغات

معلمان، ساعت کار سر کلاس باشند نه در خیابان!

تاریخ 30 اردیبهشت 1397 ساعت 01:15:22
کد خبر: 056457
سیدحمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص اعتراض‌های صنفی معلمان که با حاشیه‌هایی هم توام بود، گفت: به شخصه لازم و ضروری نمی‌دانم که همه مطالبی که در رابطه با این اعتراضات و حاشیه‌های آن اتفاق افتاد رسانه‌ای شود زیرا هدف، رفع مشکلات معلمان است.

 

 

معلمان، ساعت کار سر کلاس باشند نه در خیابان!

رویداد 24 نوشت: سیدحمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص اعتراض‌های صنفی معلمان که با حاشیه‌هایی هم توام بود، گفت: به شخصه لازم و ضروری نمی‌دانم که همه مطالبی که در رابطه با این اعتراضات و حاشیه‌های آن اتفاق افتاد رسانه‌ای شود زیرا هدف، رفع مشکلات معلمان است.

اعضای کمیسیون آموزش مجلس در این دوره برای آموزش و پرورشی‌ها سنگ تمام گذاشتند. این حمایت‌ها به گونه‌های مختلف بوده است؛ از برنامه ششم گرفته تا بودجه‌ای که هر سال در مجلس تصویب می‌شود بطور کامل بیان‌گر این موضوع است. اما باید توجه داشت که مشکلات فرهنگیان بسیار وسیع است و به مانند دره عمیقی است و نمی‌شود با بیل این دره را پر کرد.

معلوم نیست افراد کتک خورده معلم باشند!

وی درباره برخورد فیزیکی هفته گذشته با معلمان خاطرنشان کرد: اول از همه اینکه معلم‌ها در ساعت کاری باید در محل کارشان باشند نه در خیابان و اگر قرار است فعالیتی یا مطالبه‌ای را دنبال کنند باید از طریق قانون و از سوی نمایندگانی که در بین خود انتخاب کردند پیگیری کنند. فکر می‌کنم اگر این موضوعات لحاظ شود خیلی از مشکلات آن‌ها حل و فصل خواهد شد.

از طرفی موضوع کتک زدن و برخورد فیزیکی با برخی معلمان را من فقط از برخی رسانه‌ها شنیدم و برای من مسلم نشده که واقعا این اتفاق افتاده و آیا آن افراد معلم بوده‌اند یا خیر؟ ضمناً باید توجه داشت که هر کاری باید از کانال قانونی انجام شود و اگر از این طریق صورت نگیرد با برخورد روبرو می‌شود حال آن فرد معلم باشد یا نماینده مجلس یا وزیر. من علاقه‌مند هستم همکاران عزیزمان مسائل خود را از طریق نمایندگانشان یا از طریق سرگروه‌های تخصصی خود پیگیری کنند. ضمنا معلمان عزیز بدانند که همه نمایندگان کمیسیون آموزش در تلاشند که از حق و حقوق آن‌ها دفاع شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.