Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پارک موزه دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار در میان دانش آموزان - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 05:25 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - پارک موزه دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار در میان دانش آموزان

استان‌ها
تبلیغات
مدیر کل حفظ آثار

پارک موزه دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار در میان دانش آموزان

تاریخ 02 خرداد 1397 ساعت 23:01:04
کد خبر: 056565
  در دیدار مدیرکل حفظ آثار مازندران و مدیرکل آموزش و پرورش استان بر این تأکید شد که پارک موزه دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار در میان دانش آموزان است.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این دیدار با تمجید از احداث این بنای ماندگار در مرکز استان گفت: پارک موزه دفاع مقدس در ساری یکی از بهترین مکان های تفریحی و فرهنگی برای خانواده ها، دانش آموزان و تمامی اقشار است.

عسکری نیکزاد با اشاره به ارزشمند بودن این کار افزود: این پارک در عین آنکه امنیت بالایی برای خانواده ها دارد می تواند به عنوان مجموعه ای بزرگ برای دانش آموزان و اولیا مورد استفاده قرار گیرد که در این زمینه ما انتظار داریم چنین کارهای خوبی تداوم داشته باشد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه در این پارک سعی شده تا تمامی اتفاقات دفاع مقدس شبیه سازی شود، گفت: 80 درصد از کار نمایشگاه دفاع مقدس آماده شده و 20 درصد از کار اجرایی آن باقی مانده است.

 سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانش آموزان افزود: این پارک بهترین فرصت برای اردوهای راهیان نور است که راویان ما می توانند به صورت زنده در محل حضور یافته و فضا و خاطرات دفاع مقدس را برای دانش آموزان تداعی کنند. 
9807

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.