Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ناحیه صنعتی سنگتاب به ماشین اطفاء حریق تجهیز می شود - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 05:11 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - ناحیه صنعتی سنگتاب به ماشین اطفاء حریق تجهیز می شود

استان‌ها
تبلیغات

ناحیه صنعتی سنگتاب به ماشین اطفاء حریق تجهیز می شود

تاریخ 06 خرداد 1397 ساعت 14:30:56
کد خبر: 056676
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: سند تفکیکی ناحیه صنعتی سنگتاب اخذ و پروژه های بهینه سازی تصفیه خانه فاضلاب و استفاده مجدد از پسآب این تصفیه خانه برای آبیاری فضای سبز با اعتبار 2600 میلیون ریال در حال انجام است.

 ناحیه صنعتی سنگتاب به ماشین اطفاء حریق تجهیز می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: سند تفکیکی ناحیه صنعتی سنگتاب اخذ و پروژه های بهینه سازی تصفیه خانه فاضلاب و استفاده مجدد از پسآب این تصفیه خانه برای آبیاری فضای سبز با اعتبار 2600 میلیون ریال در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در جلسه ستاد رفع موانع تولید استان که در ناحیه صنعتی سنگتاب برگزار شد اظهار داشت: هدف اصلی این ستاد از بازدید میدانی از واحدهای تولیدی و صنعتی، شناخت چالشهای واحدهای فعال و نیمه فعال و تلاش برای رفع این موانع، با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل استان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: نواحی صنعتی از جهاد به شرکت شهرکهای صنعتی انتقال داده شده لذا این شرکت علیرغم اینکه منابع مالی برای زیرساخت نواحی صنعتی دیده نشده، پروژه هایی را برای تکمیل زیرساخت نواحی صنعتی انجام داده یا در حال انجام دارد که در ناحیه صنعتی سنگتاب ، اخذ سند تفکیکی و رنگ آمیزی منبع هوایی انجام شده است.

موسوی اظهار داشت: در حال حاضر نیز پروژه های بهینه سازی تصفیه خانه فاضلاب و استفاده مجدد از پسآب تصفیه خانه برای آبیاری فضای سبز با اعتبار 2600 میلیون ریال در حال انجام است.

وی با اشاره به تجهیز 11 شهرک و ناحیه صنعتی استان به ماشین اطفاء حریق خاطرنشان کرد: با توجه به خطرپذیر بودن واحدهای تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی سنگتاب، تجهیز این ناحیه به ماشین آتش نشانی، در سال جاری انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با بیان اینکه برخی از واحدهای تولیدی ظرفیت خوبی برای تولید دارند لکن با ظرفیت پایین کار می کنند تصریح کرد: در این بازدیدها موانع و مشکلات با مساعدت و همکاری دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل استان برطرف خواهد شد.

لازم به توضیح است، در بازدید ستاد رفع موانع تولید استان که با حضور گلچوب مدیرکل امور اقتصادی استانداری، موسوی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی، محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، حبیب نژاد فرماندار سیمرغ، محمودی مدیرکل تأمین اجتماعی و برخی از مسئولین استانی و بانکهای عامل برگزار شد از واحدهای تولیدی حریر و مازنداکسیژن بازدید گردید.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.