Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رویداد بین‌المللی توسعه مهندسی ساخت؛ فرصتی در انتقال تجربیات ‌موفق جهانی - شبکه نیوز
یک شنبه، 29 مهر 97 ساعت 11:51 ق.ظ / Sun, 2018 October 21

- مازندران - رویداد بین‌المللی توسعه مهندسی ساخت؛ فرصتی در انتقال تجربیات ‌موفق جهانی

استان‌ها
تبلیغات
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران مطرح کرد:

رویداد بین‌المللی توسعه مهندسی ساخت؛ فرصتی در انتقال تجربیات ‌موفق جهانی

تاریخ 09 خرداد 1397 ساعت 13:47:34
منبع: khabaronline
کد خبر: 056763
کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در گفت وگو شبکه نیوز  مازندران با اشاره به برگزاری رویداد بین‌المللی مهندسی ساخت، اظهار کرد: با توجه به اینکه ضرورت برگزاری این رویداد بین المللی در کشور و استان حس می‌شد و برای توسعه مهندسی ساخت لازم بود این امر صورت پذیرد.
رویداد بین‌المللی توسعه مهندسی ساخت؛ فرصتی در انتقال تجربیات ‌موفق جهانی

به گزارش خبرگزاری شبکه نیوز از ساری ،وی افزود: متاسفانه در حال حاضر درحوزه ساخت و سازهای استان هنوز به مرحله مدرنیته که دنیا به سمت آن در حال حرکت است نرسیدیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه دنیا به سمت صنعتی کردن ساخت و ساز است، تصریح کرد: مقاومت سازه و بسیاری از موارد دیگر اعم از معماری که از چالش‌های ساخت و ساز است، این ضرورت را به وجود آورد تا یک رویداد بین المللی آموزشی وکاربردی برای آشنایی با ظرفیت‌های کشورهای دیگر که در زمینه ساخت و ساز موفق عمل می کنند بهره مند شویم.

وی افزود: معرفی و عرضه توانمندی‌های مهندسین، انتقال تجربیات کشورها در زمینه مهندسی ساخت و ساز و آشنایی و ارزیابی رویکرد صنعت ساختمان کشور و روابط کشور خودمان با کشورهای دیگر را از جمله اهداف مهم این رویداد بین المللی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران اظهار کرد: راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، نظام مهندسی، شهرداری‌ها و دانشگاه‌ها از جمله دستگاه‌ها و نهادهایی است که در برگزاری این نمایشگاه نقش موثری دارند.

وی افزود: نیمه دوم سال 96 طرح برگزاری این نمایشگاه داده شد و با توجه به اینکه یکی از اهداف این طرح ایمنی ساخت و ساز وصدور خدمات مهندسی بود انگیزه لازم برای برگزاری این نمایشگاه ایجاد شد.

اصغری اظهار کرد: رویداد توسعه و مهندسی ساخت در تاریخ 27 تا 29 تیرماه سال جاری در دانشگاه مازندران برگزار می شود و دکتر میرنیا رئیس دانشگاه مازندران ریاست شورای سیاستگذاری این رویداد بزرگ را برعهده دارند.

وی با اشاره به سخنرانان حاضر در این همایش، خاطرنشان کرد: اکبر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات از سخنرانان و مهمانان ویژه این رویداد بین المللی هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: گری لوئیس نماینده مقیم سازمان بین الملل در ایران، یوکی هارو کوباباشی نماینده ارشد آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن از سخنرانان و مهمانان خارجی این برنامه هستند.

اصغری با بیان سطح شرکت کنندگان در این رویداد گفت: نمایندگان مجلس از کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی و عمران، معاونین مدیران کل ستادی وزارت امور خارجه، کار و امور اجتماعی، راه و شهرسازی، اقتصاد و دارایی و شرکت های ایرانی فعال در کشورهای هدف در این رویداد حضور خواهند داشت.

وی درباره سطح شرکت کنندگان خارجی در این رویداد عنوان کرد: کنسول و وابسته‌های اقتصادی در کشورهای عمان، قطر و ترکیه، مدیران شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز، نمایندگان نشریات تخصصی و معتبر ساخت و ساز از شرکت کنندگان خارجی در این همایش هستند.

اصغری عنوان کرد: این رویداد در نوع خود نخستین رویداد توسعه و مهندسی ساخت بین المللی در حوزه ساخت و ساز در ایران است و تاکنون شاهد استقبال خوب علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد هستیم.

رئیس اجرایی رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت با اشاره به چالش‌های موجود در برگزاری این رویداد گفت: بهتر است همه دستگاه‌های استان ضرورت برگزاری این رویداد بین المللی را جدی بگیرند و با انگیزه بیشتری پای کار بیایند.

وی تاکید کرد: از تمامی افرادی که می توانند در هرچه بهتر شدن رویداد توسعه و مهندسی ساخت موثر باشند دعوت می‌شود تا همکاری لازم را داشته باشند تا استان مازندران میزبانی خوبی از میهمانان این رویداد داشته باشد.

9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.