Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران معارفه شد - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 08:42 ق.ظ / Fri, 2018 September 21

- مازندران - رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران معارفه شد

استان‌ها
تبلیغات
با حکم مدیرکل آموزش و پرورش؛

رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران معارفه شد

تاریخ 10 خرداد 1397 ساعت 11:07:08
کد خبر: 056830
با حکم عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، سید حسین نصیری به عنوان رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش مازندران منصوب و معارفه شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ نیکزاد در آیین این معارفه، اداراه‌های نظارتی، بازرسی و ارزیابی را فرصتی برای دستگاه‌ها برشمرد که مانع از آسیب دیدن آن دستگاه‌ها خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران همچنین بر ارتباط نزدیک میان دستگاه‌های نظارتی برون و درون‌سازمانی تأکید و اظهار کرد: این ارتباط به اعتماد بیشتر میان کارکنان اداره‌ها و نهادها خواهد انجامید.

سید حسین نصیری نیز شناخت موانع، آسیب‌ها، نقاط قوت، تبیین راهبردهای آتی و بهینه‌سازی شرایط را از جمله مهم‌ترین نکات مطرح در کامیابی سازمان‌ها نسبت به اهدافشان برشمرد و تصریح کرد: اجرای اصولی فرآیند بازرسی در مدیریت جامع عاملی برای بقای سازمان است و پاسخگویی به شکایات در کمترین زمان ممکن از اصول مطرح در حقوق شهروندی است.

وی ضمن اشاره به اینکه آموزش و پروزش یک نهاد بنیادی در تعلیم و تربیت جامعه است، افزود: به کارکارگیری روش‌های مدیریتی نظام‌مند، بازرسی مستمر و به‌هنگام از برنامه‌های آموزش و پرورش و پاسخگویی به شکایات در توسعه پایدار آن باید مورد توجه باشد.

نصیری تدوین برنامه سالانه، تهیه مجموعه قوانین‌، دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌ها، پاسخگویی به شکایات در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تبیین شاخص‌ها و استانداردهای عملکرد ارزیابی و سنجش میزان رضایت ارباب رجوع به صورت سالانه را از جمله طرح‌های پیشنهادی خود اعلام کرد.

سید حسین نصیری پیش از این معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان ساری بوده و اینک جایگزین نقی شادمان شده است.9807

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.