Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
گامهای نساجی مازندران برای لیگ برتر - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 05:05 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - گامهای نساجی مازندران برای لیگ برتر

استان‌ها
تبلیغات

گامهای نساجی مازندران برای لیگ برتر

تاریخ 10 خرداد 1397 ساعت 11:21:03
منبع: irna
کد خبر: 056878
نساجی قائمشهر با تمدید قراردادجواد نکونام کاپیتان اسبق تیم ملی و دستیارانش برای فصل آینده رقابت های فوتبال لیگ برتر و رایزنی برای جذب بازیکن گام اول را برای حضور مقتدر در این رقابت ها محکم برداشت.
به گزارش شبکه نیوز، براساس گزارش های رسمی تاکنون 6 بازیکن از تیم های لیگ یک و برتر به خصوص رقیب دیرینه نساجی قائمشهر( خونه به خونه ) از سوی کادر فنی برای فصل آینده رایزنی شد و بزودی قرارداد با این بازیکنان بسته می شود.

علاوه برآن تعدادی از بازیکنان فصل گذشته نساجی در لیگ یک نیز برای فصل آینده در لیگ برتر این تیم را همراهی می کنند تا مازنی ها بتوانند پس از 13 سال دوری از لیگ برتر فوتبال ایران بار دیگر عقده گشایی کنند.
نساجی قائمشهر پس از 25 سال در رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان فصل 97-96 در آخرین دیدارش با راه آهن توانست با زدن 6 گل به این تیم ، خود و مازندران را لیگ برتری کند.
قرعه کشی رقابت های لیگ برتر 98-97 فردا پنجشنبه دهم خردادماه در تهران برگزار می شود تا زمان دیدار تیم ها مشخص شود.
مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهرگفت که تیمشان با همیاری بازیکنان و کادرفنی، هواداران و مالک باشگاه توانست خود را دردوران سخت رقابت های جام آزادگان ، لیگ برتری کند.
علی امیری افزود : نساجی برای آمادگی بهتر در رقابت های لیگ برتر با کادر فنی قراردادش را برای لیگ برتر تمدید کرد و این کار یک گام رو به جلو برای این فصل از رقابت ها برای باشگاه محسوب می شود.
وی اضافه کرد : کادر فنی نساجی قائمشهر به دنبال شناسایی بازیکن مستعد برای لیگ برتر است و رایزنی با تعدادی از بازیکنان سال قبل و آزاد در حال انجام است.
امیری اظهارداشت : ورزشگاه شهید وطنی قائشمهر نیز با تلاش مسوولان استانی در حال آماده سازی برای رقابت های لیگ برتر فوتبال است و امیدواریم تا این ورزشگاه تا پیش از شروع لیگ برتر تحویل باشگاه شود.
هیجدمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران که دهم خردادماه 97 قرعه کشی آن انجام می شود، طبق برنامه زمانبندی از 30 تیرماه استارت می خورد.
مازندران پس از 13 سال که شموشک نوشهر را به عنوان نماینده اش در این رقابت ها داشت، در فصل آینده نساجی قائمشهر به نمایندگی از این خطه شمال کشور در لیگ برتر توپ می زند./ 9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.