Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هشدار مدیریت بحران مازندران - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 05:03 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - هشدار مدیریت بحران مازندران

استان‌ها
تبلیغات

هشدار مدیریت بحران مازندران

تاریخ 12 خرداد 1397 ساعت 11:55:45
منبع: iribnews
کد خبر: 056934
سیلاب ، پیامد بارشهای رگباری در استان پیش بینی شده است.    
هشدار مدیریت بحران مازندران

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شبکه نیوز ،مدیر کل مدیریت بحران مازندران با اشاره به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بروقوع بارشهای رگباری همراه با رعد و برق و مواج شدن دریا ،در اطلاعیه ای نسبت به احتمال جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها برای امروز و فردا هشدار داد.
احمدی به شهروندان و مسافران توصیه کرد؛ در این مدت از کوهپیمایی، برپایی چادر واقامت در بستر رودخانه‌ ها به ویژه در ارتفاعات ، فعالیت‌ های دریایی ،قایقرانی و نیز شنا خودداری و رانندگان نیز با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جاده‌ های مازندران رفت و آمدکنند.
وی با بیان اینکه با توجه به احتمال وقوع رعد و برق به دامداران و ساکنان بومی نیز توصیه می‌ شود در این مدت دام‌ های خود را در مناطق امن نگهداری کنند افزود: پرورش دهندگان ماهی هم درزمان اعلام شده به منظورپیشگیری از بروز خسارت در پی وقوع احتمالی سیلاب اقدامات لازم را انجام دهند.
بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران، ناپایداری جوی در استان، با بارش متناوب باران،وزش باد در برخی مناطق نسبتا شدید،رگبارو رعدو برق و مواج شدن دریا، تا دوشنبه ادامه دارد./9515

 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.