Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
زیرساخت‌های مناسب جذب گردشگر در رامسر فراهم نیست - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 10:03 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - زیرساخت‌های مناسب جذب گردشگر در رامسر فراهم نیست

استان‌ها
تبلیغات

زیرساخت‌های مناسب جذب گردشگر در رامسر فراهم نیست

تاریخ 16 خرداد 1397 ساعت 10:33:17
کد خبر: 057006
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گردشگرپذیر بودن شهرهای انتهایی غرب مازندران گفت: زیرساخت‌های مناسب جذب گردشگر در رامسر فراهم نیسست.
 زیرساخت‌های مناسب جذب گردشگر در رامسر فراهم نیست

 

 

 زیرساخت‌های مناسب جذب گردشگر در رامسر فراهم نیست
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شبکه نیوز|shabakenews ،شمس‌الله شریعت‌نژاد امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های سرمایه‌گذاری بخش گردشگری رامسر اظهار داشت: جذب سرمایه‌گذار و تامین زیرساخت‌ها محوریت اصلی توسعه گردشگری است.

وی با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی و گردشگری‌ بنا به مصوبه دولت در مجلس تصویب می‌شود، افزود: منطقه ویژه اقتصادی در حوزه گردشگری دارای شرایط و تسهیلات و امتیازاتی بوده تا متفاوت از سایر مناطق باشد و کسب عنوان منطقه نمونه گردشگری مشکل را برطرف نمی‌کند.

شریعت‌نژاد گفت: رامسر دارای هویت گردشگری بوده و معرفی ظرفیت‌های خاص گردشگری و تامین زیرساخت‌ها سبب جذب سرمایه‌گذار می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه بخش خصوصی سبب تحول در گردشگری شده و باید با شناسایی و معرفی جاذبه‌های گردشگری در راستای توسعه آن تلاش کنیم، تصریح کرد: منطقه گردشگری باید دارای امکانات، مزایا و خدمات بوده و اسمی بودن آن فرایندی نامناسب دارد.

️شریعت‌نژاد افزود: فرمانداری ویژه تنکابن با توجه به عدم اختیار فرماندار در این حوزه و مراجعه مردم به مرکز استان هیچ خاصیتی ندارد./9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.