Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اجرایی شدن بازرسی گامی در جهت ایجاد اشتغال جدید مهندسان - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 04:56 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - اجرایی شدن بازرسی گامی در جهت ایجاد اشتغال جدید مهندسان

استان‌ها
تبلیغات
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران:

اجرایی شدن بازرسی گامی در جهت ایجاد اشتغال جدید مهندسان

تاریخ 16 خرداد 1397 ساعت 13:55:25
منبع: khabaronline
کد خبر: 057016
 رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به اجرایی شدن طرح بکارگیری بازرس ایمنی در کارگاه های ساختمانی اظهار داشت: اجرایی شدن بازرسی ایمنی گامی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان است.
اجرایی شدن بازرسی گامی در جهت ایجاد اشتغال جدید مهندسان

 

 

اجرایی شدن بازرسی ایمنی گامی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان است

 
 
 

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبریشبکه نیوز|shabakenews ،  مهندس علی نیا در نشست مشترک اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با توجه به اینکه دبیرخانه دائمی HSE از سال 95 در استان مازندران مستقر می باشد ضرورت دارد در ادامه سلسه برنامه ها و اقدامات حوزه ایمنی و مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان، در زمینه اجرایی کردن بازرسی ایمنی در کاررگاه های ساختمانی پیشرو باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران به مصوبه هیات مدیره در خصوص شرایط آموزش ویژه مهندسان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه در فاز اول پروژه های بالای 3000 متر و یا بالای 18 متر ارتفاع در دستور کار قرارداد و آمار این پروژه کمتر از 600 می باشد که براساس مصوبه هیات مدیره مقرر شد در این مرحله مهندسان پایه 1 و 2 آموزش های لازم را دریافت کنند.

مهندس علی نیا اظهار امیدواری کرد که در ادامه بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که همه ساختمانها دارای بازرس ایمنی باشند و از ظرفیت همه پایه ها در این حوزه استفاده شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران تصریح کرد: شاغلان در این بخش لزوماً باید از طرف کارفرما بیمه شوند لذا یک فرصت شغلی قابل توجهی برای مهندسان ایجاد خواهد شد.

در ادامه این جلسه مهندس غلامی نماینده اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت اجرایی شدن بازرسی ایمنی تاکید کرد و آمادگی خود را برای آموزش و هرگونه همکاری اعلام نمود./9515

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.