Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
انتقال برق به بلده نور کلید خورد - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 02:38 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - انتقال برق به بلده نور کلید خورد

استان‌ها
تبلیغات
برای کاهش خاموشی ها

انتقال برق به بلده نور کلید خورد

تاریخ 20 خرداد 1397 ساعت 15:12:49
منبع: irna
کد خبر: 057115
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت : به منظور کاهش خاموشی های بخش بلده شهرستان نور، عملیات اجرایی طرح انتقال خط 20 کیلو ولت از مسیر جاده کندوان به بخش بلده نور آغاز شد.
انتقال برق به بلده نور کلید خورد

 

 

انتقال برق به بلده نور کلید خورد

 

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی شبکه نیوز|shabakenews ،کیوان فرح زاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار شبکه نیوز افزود :‌ در این طرح قرار است خط انتقال برق با فشار متوسط 20 کیلوولت به طول حدود 11 کیلومتر از 'کمربن به 'نسن ' از سوی پیمانکار مربوطه انجام گیرد. 
وی گفت : برای اجرای این طرح بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران خاطر نشان کرد : اگرچه برق حوزه شهری و روستایی بخش بلده نور از طریق پست فشار قوی جاده هراز تامین می شود، ولی به دلیل وقوع حوادثی مانند طوفان ، سیل و بعد مسافت تامین برق مردم این منطقه با مشکلاتی همراه است.
وی ادامه داد : به عنوان نمونه سیلی که در سال 1394 در شهرستان نور جاری شد خسارت های جبران ناپذیری به تجهیزات برق رسانی این منطقه وارد کرد و چنین وضعیتی نارضایتی خیلی از مشترکان را به همراه داشت.
مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت : با بهره برداری از این طرح طبیعتا دیگر شاهد خاموشی های احتمالی ناشی از گرمای زیاد و یا براثر وقوع بلایای طبیعی در این منطقه نخواهیم بود.
بخش سخت گذر و کوهستانی بلده نور در غرب مازندران با جمعیتی دستکم 12 هزار نفر دارای یک شهر و 46 روستا است که شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران مستقر در نوشهر عهده دار تامین برق هشت هزار و 800 مشترک در این بخش کوهستانی است.
محمود آباد ، نور ، نوشهر ، چالوس ، کلاردشت ، عباس آباد ، تنکابن و رامسر با 31 نقطه شهری و یکهزار و 251 روستا ، شهرستان های هستند که زیر پوشش شرکت توزیع غرب مازندران قرار دارند./9515Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.