Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حواشی پررنگ تر از متن برای تازه وارد لیگ برتر فوتبال - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 03:36 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - حواشی پررنگ تر از متن برای تازه وارد لیگ برتر فوتبال

استان‌ها
تبلیغات

حواشی پررنگ تر از متن برای تازه وارد لیگ برتر فوتبال

تاریخ 20 خرداد 1397 ساعت 15:20:35
منبع: irna
کد خبر: 057118
 نساجی قائمشهر که در لحظه های پایانی لیگ یک با تفاضل گل خود و مازنی ها را لیگ برتری کرد، این روزها در حالی که انتظار می رفت با تجهیز خود، در بالاترین سطح فوتبال ایران خوب ظاهر شود، درگیر حاشیه هایی شده که امانش را بریده است .
حواشی پررنگ تر از متن برای تازه وارد لیگ برتر فوتبال

 

 

حواشی پررنگ تر از متن برای تازه وارد لیگ برتر فوتبال

 

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی شبکه نیوز|shabakenews ،شکایت خونه به خونه بابل رقیب لیگ یکی و همسایه دیرین به اتهام تبانی در آخرین دیدار برابر راه آهن تهران ، ساز جدایی محمد عباسزاده گلزن برتر و یکی از مهره های تاثیر گذار این تیم و استعفای مدیرعامل از جمله حاشیه هایی است که از حالا هواداران این تیم را نگران کرده است.
در حالی این روزها نساجی قائمشهر خود را درگیر حواشی کرده که انتظار می رفت این نماینده مازنی ها در هیجدهمین لیگ برتر فوتبال ایران برای حضور مقتدر دست به جذب بازیکنان مستعد و آماده سازی برای این رقابت ها بزند .
نساجی که به دلیل دوری 25 ساله از لیگ برتر ، قلب تیم شهر خسته نام گرفت ، برای خارج شدن از جرگه تیم هایی یک دوره ای لیگ برتر نیاز دارد با بهره گیری از تجربه کادر فنی به رهبری جواد نکونام کاپیتان اسبق تیم ملی و دستیارانش مسنجم وارد این رقابت ها شود.
** استادیوم خانگی دغدغه نساجی 
صرف نظر از حواشی ای که نماینده مازنی ها در لیگ هیجدم گرفتارش شد ، باید دغدغه پایان مرمت استادیوم ورزشی را نیز به عنوان یک نگرانی جدی اضافه کرد.
این روزها هواداران نساجی قائمشهر یار دوازدهم این تیم در خوشی ها و سختی ها نگرانند که اگر مرمت استادیوم شهید وطنی این شهر تا 14 مرداد ماه ، روز دیدار نساجی با ذوب آهن آماده نشود و آنها نخواهند توانست آن گونه که شایسته است تیمشان را برای میزبانی همراهی کنند.
اگر چه تمام تلاش مدیران استان مازندران از جمله استاندار این خطه شمال کشور پایان مرمت ورزشگاه شهید وطنی در موعد مقرر است ، ولی باز هم شک و شبهه ای برای این کار وجود دارد که در این صورت باید میزبانی نساجی در یکی از دو استادیوم ساری و سیمرغ انجام شود.
یک کارشناس فوتبال مازندران حواشی را بخش جدا نشدنی در ورزش کشور از جمله فوتبال دانست و گفت که اکثر تیم ها از حواشی ضربه خوردند و تیم های کوچک در این حواشی غرق شدند.
حسین زراع افزود : نمونه این حواشی که باعث غرق شدن تیم های کوچک شده را می توان در لیگ برتر دید و اکثر تیم هایی که نتوانستند بیش از یک دوره در لیگ برتر بمانند، ناشی از این حواشی بود.
وی معتقد است که نساجی قائمشهر با رفتنش به لیگ برتر امید تازه ای به فوتبال مازندران دمید و باید با خارج شدن از حواشی قدرتمند در این رقابت ها حاضر شود.
زارع اظهار داشت : تیم نساجی وضعیت خوبی برای حضور قدرتمند در لیگ برتر دارد و تمام هواداران و علاقه مندان به این تیم باید از اظهار نظر و یا عملکردی که باعث ایجاد حواشی می شود، پرهیز کنند تا تیم بتواند خود را جمع و جور کند.
در تماس متعدد خبرنگاران با سرپرست مستعفی باشگاه نساجی ( علی امیری) ، صنیعی فر مالک باشگاه متاسفانه هیچ یک از این مدیران نساجی قائمشهر به تماس ها پاسخی ندادند.
سکوت در برابر خبرنگاران و رسانه های استانی از شیوه های نساجی قائمشهر در طول فصل گذشته رقابت های فوتبال بود و این بی اعتنایی به رسانه های استانی پس از صعود به لیگ برتر به نظر می رسد با شدت بیشتری ادامه دارد.
در رقابت های لیگ برتر 16 تیم حضور دارند. فصل هیجدهم این رقابت ها از 14 مرداد ماه 97 آغااز می شود و نساجی در هفته اول میزبان ذوب آهن اصفهان، هفته دوم مهمان تراکتور سازی در تبریز و در هفته سوم نیز میزبان استقلال تهران است./9515Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.