Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
خانواده بهزیستی خانه امید به زندگی جامعه دولت تدبیر و امید است - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 03:00 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- مازندران - خانواده بهزیستی خانه امید به زندگی جامعه دولت تدبیر و امید است

استان‌ها
تبلیغات
مهندس اسلامی استاندار مازندران درضیافت افطاری فرزندان بهزیستی عنوان کرد:

خانواده بهزیستی خانه امید به زندگی جامعه دولت تدبیر و امید است

تاریخ 18 خرداد 1397 ساعت 09:37:46
کد خبر: 057131
دولت تدبیر و امید برای ارتقا امید به زندگی در جامعه و بویژه اراده مستحکمی دارد/ ما حامی شما هستیم و برای شما روزهای شاد و اقتدار را از خدای بزرگ آرزو می کنیم/ خانه های مهر بهزیستی باهدف ارتقای زندگی و توانمندسازی فرزندان بهزیستی فعالیت میکند/ بیش از 130 فرزند تحت پوشش بیمه آتیه قرار دارند و تمام فرزندان تحت پوشش بیمه عمر موسسه برکت قرار دارند .
خانواده بهزیستی خانه امید به زندگی جامعه دولت تدبیر و امید است

 

 

 

 

مهندس اسلامی استاندار مازندران  درضیافت افطاری فرزندان بهزیستی عنوان کرد:

خانواده بهزیستی خانه امید به زندگی جامعه دولت تدبیر و امید است

 

 

شبکه نیوز | shabakenews  ؛ ضیافت افطاری فرزندان «خانه های مهر» بهزیستی استان مازندران با حضور استاندار ، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، نمایندگان مردم شریف ساری در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل بهزیستی مازندران ، معاونین و مشاورین و جمعی از کارشناسان و فرزندان «خانه مهر» در هتل نوید ساری برگزار شد.

مهندس اسلامی استاندار مازندران در جمع فرزندان بهزیستی ضمن ابراز خشنودی از حضور در کنار فرزندان مهرگفت: شب های ماه مبارک رمضان شب های محبت ، دور هم نشستن و عبادت است.

 

* دولت تدبیر و امید برای ارتقا امید به زندگی در جامعه و بویژه اراده مستحکمی دارد

استاندار مازندران افزود: دولت تدبیر و امید برای ارتقا امید به زندگی در جامعه و بویژه خانواده بهزیستی اراده مستحکمی دارد و برنامه های منسجمی در دست اقدام دارد. وی تصریح کرد: برنامه های امید به زندگی محقق نمی شود مگر اینکه اراده داشته باشید و باور کنید که می توانید به حداکثر رشد برسید و کارآفرین شوید.

وی اظهار کرد: در تاریخ، ثبت شده است کسانی که آسیب دیده اند با توکل به خدا از زنان و مردان بزرگ روزگار شده اند.شما هم به خودتان اعتماد داشته باشید. ما حامی شما هستیم و برای شما روزهای شاد و اقتدار را از خدای بزرگ آرزو می کنیم.

 

* ما حامی بهزیستی  هستیم

دکتر «حبیب الله مسعودی فرید» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشورگفت: برای توانمندسازی فرزندان زیر ‌پوشش بهزیستی آنچه توان داریم انجام خواهیم داد همه مسئولان بهزیستی با تمام توان و پتانسیل در راستای ارتقا شما چشم و چراغهای سازمان، همت گمارند.

دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران نیز در این ضیافت افطاری با تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات گفت: یکی از رسالت های اصلی و مهم بهزیستی، پذیرش و ساماندهی کودکانی است که فاقد سرپرست بوده و یا بد سرپرست هستند. خانه های مهر بهزیستی با هدف ارتقای زندگی و توانمند سازی فرزندان بهزیستی فعالیت می کند.

 

مدیر کل بهزیستی مازندران اظهار کرد: یکی از ارکان اصلی و هدف مراکز شبانه روزی، آموزش و تربیت فرزندانی بالنده برای نظام جمهوری اسلامی می باشد. و به منظور تامین آینده ای مناسب، باید تلاش کنیم این فرزندان در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی توانمند شوند.

 

*  خانه های مهر بهزیستی باهدف ارتقای زندگی و توانمندسازی فرزندان بهزیستی فعالیت میکند

وی افزود: در حال حاضر 18 مرکز برای نگهداری فرزندان در سطح استان داریم که از این تعداد 17 مرکز بصورت غیر دولتی و یک مرکز دولتی (شیرخوارگاه) است، که 207 کودک از گروه سنین 3 تا 18 سال در این مراکز نگهداری می شوند.

مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: مهم ترین علت پذیرش این فرزندان ۴۰ درصد کودکان مجهول الهویه، ۲۵ درصد عدم صلاحیت نگهداری، ۱۰ درصد فوت والدین، ۱۵ درصد زندانی شدن والدین و ۱۰ درصد اعتیاد والدین بوده است. همچنین بیش از ۳۳۰ فرزند در سطح استان در کنار خانواده های جایگزین نگهداری می شوند. ۵۴ کودک نیز سال گذشته به فرزند خواندگی سپرده شدند.

به گفته دکتر آرام، بیش از 130 فرزند تحت پوشش بیمه آتیه قرار دارند و تمام فرزندان تحت پوشش بیمه عمر موسسه برکت قرار دارند.

 

* 130 فرزند تحت پوشش بیمه آتیه قرار دارند

مدیر کل بهزیستی مازندران به اهداف این نهاد حمایتی اشاره کرد و گفت: اهدافی که در سال ۹۷دنبال خواهیم کرد ، کوچک سازی مراکز شبانه خانواده و همچنین راه اندازی مرکز نگهداری دختران بالای 19 سال تحت پوشش بهزیستی بوده که اجرای این طرح در کلیه مراکز شبانه روزی با استقبال خوبی نیز همراه بوده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.