Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بندر نوشهر با رشد ۱۰۳ درصدی تخلیه و بارگیری کالا - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:42 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- مازندران - بندر نوشهر با رشد ۱۰۳ درصدی تخلیه و بارگیری کالا

استان‌ها
تبلیغات

بندر نوشهر با رشد ۱۰۳ درصدی تخلیه و بارگیری کالا

تاریخ 21 خرداد 1397 ساعت 11:40:53
کد خبر: 057136
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد ۱۰۳درصدی تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی دو ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه قبلی خبر داد و گفت: بالاترین میزان رشد در این مدت در بین بنادر شمالی به بندر نوشهر اختصاص یافته است.

بندر نوشهر با رشد ۱۰۳ درصدی تخلیه و بارگیری کالا ، بالاترین میزان رشد را در بین بنادر شمالی به خود اختصاص داد

 
 
بندر نوشهر با رشد 103 درصدی تخلیه و بارگیری کالا ، بالاترین میزان رشد را در بین بنادر شمالی به خود اختصاص داد
 

       به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب افزود : همچنین عملکرد بندر فریدونکنار در این مدت از رشد ۲۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

    وی خاطرنشان کرد: در بخش ورود کشتی به بنادر نوشهر و فریدونکنار نیز عملکرد اداره کل در این مدت از رشد۹۳درصدی برخوردار بوده است.

     انزان پور با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردارند تصریح کرد:تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی،موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم نمایند .

     گفتنی است آهن آلات،غلات،کاغذ و چوب از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی شامل میوه و کنسانتره میوه،خواربار و خشکبار ، گل و گیاه و مصالح ساختمانی از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر  نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.9807

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.