Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حضور بانوان توانمند در پست‌های مدیریتی مازندران باید ارتقا یابد - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 01:56 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - حضور بانوان توانمند در پست‌های مدیریتی مازندران باید ارتقا یابد

استان‌ها
تبلیغات

حضور بانوان توانمند در پست‌های مدیریتی مازندران باید ارتقا یابد

تاریخ 21 خرداد 1397 ساعت 17:54:48
کد خبر: 057161
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به انتصاب اکرم صمدی به عنوان معاون اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران، گفت: حضور بانوان توانمند مازندرانی در پست‌های مدیریتی استان باید ارتقا یابد. ‎

 

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران؛
حضور بانوان توانمند در پست‌های مدیریتی مازندران باید ارتقا یابد


 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به انتصاب صمدی به عنوان معاون اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران، گفت: حضور بانوان توانمند مازندرانی در پست‌های مدیریتی استان باید ارتقا یابد.

سمیه قاسمی طوسی ارتقا وضع موجود مدیریتی بانوان و جذب بیشتر آنان در عرصه مدیریتی و فراهم کردن مشارکت زنان در عرصه‌های مختلف را از برنامه‌های پیش روی این اداره کل برشمرد و اظهار کرد: این مسأله که عنوان شود زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و باید نقش آنها را ارتقا دهیم کافی نیست، بلکه باید برای ارتقا و تعیین سهم مدیریتی زنان تلاش عملی صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه تجربه نشان داد که بانوان در پذیرش مسؤولیت‌ها در بیشتر حوزه‌ها دقیق‌تر، قوی‌تر و سالم‌تر عمل کردند و باید در کنار انتصاب‌ها پایداری و تداوم حضور آنها تثبیت شود، خاطر نشان کرد: باید برای ارتقا نقش مدیریتی بانوان ظرفیت ‌سازی هم صورت گیرد و فقط هم به نقل و انتقالات اکتفا نشود.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه اعتقاد راسخ و عمیقی برای افزایش سهم‌ بری بانوان در حوزه مدیریتی دارم و برنامه مدونی در این زمینه تدوین شده است، افزود: بانوان زیادی در استان با کارنامه موفق در عرصه مختلف را سراغ داریم که توانستند در کنار پذیرش مسؤولیت نقش اثرگذاری نیز داشته باشند.

 

وی درباره نظر استاندار مازندران در بخش ارتقا جایگاه زنان در حوزه مدیریتی نیز گفت: استاندار مازندران در این زمینه دیدگاه مثبتی دارند و همراهی‌های خوبی در این زمینه در حال انجام است تا به بهتر دیده شدن و اثرگذاری بهتر آنان در جامعه کمک شود.

قاسمی طوسی همچنین زمینه ‌سازی برای ایجاد و تقویت شرایط مناسب جهت مشارکت بیشتر زنان در امور اقتصادی، بازنگری قوانین و مقررات موجود و اتخاذ ساز و کارهای مناسب به منظور تأمین و تربیت مربیان آموزش‌های فنی ‌وحرفه‌ای زن و تشویق و حمایت از سازمان‌های غیردولتی زنان در جهت افزایش مشارکت‌پذیری آنان در جامعه را از برنامه‌های ضروری و کلان برای ارتقا نقش مدیریتی زنان برشمرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.