Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کشف پیکر جوان والیبالیست پس از 3 روز در دریای خزر - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 05:00 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - کشف پیکر جوان والیبالیست پس از 3 روز در دریای خزر

استان‌ها
تبلیغات
کریمیان رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران :

کشف پیکر جوان والیبالیست پس از 3 روز در دریای خزر

تاریخ 23 خرداد 1397 ساعت 09:34:53
منبع: fars
کد خبر: 057178
حمیدرضا جهانیان والیبالیست مازندران روز یک‌شنبه 20 خرداد ماه امسال در عمق پنج متری ساحل اسکله سنگی بابلسر ناپدید شد / جست‌وجوها برای  پیدا کردن جوان بابلسری از همان لحظات ابتدا آغاز شد، افزود: پس از 3 روز جست‌وجو  و با کمک غواصان پیکر این جوان در عمق 12 متری دریا در همان مکانی که غرق شده بود، پیدا شد.
کشف پیکر جوان والیبالیست پس از 3 روز  در دریای خزر

 

 
 
 
 
به گزارش شبکه نیوز | shabakenews ؛رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: حمیدرضا جهانیان والیبالیست مازندران روز یک‌شنبه 20 خرداد ماه امسال در عمق 5 متری ساحل اسکله سنگی بابلسر ناپدید شده بود که پیکر این جوان بعد از 3 روز پیدا شد.
 
 

نقی کریمیان امروز در گفت‌وگویی اختصاصی ، اظهار کرد: حمیدرضا جهانیان والیبالیست مازندران روز یک‌شنبه 20 خرداد ماه امسال در عمق پنج متری ساحل اسکله سنگی بابلسر ناپدید شد.

 

وی با اشاره به اینکه جست‌وجوها برای  پیدا کردن جوان بابلسری از همان لحظات ابتدا آغاز شد، افزود: پس از سه روز جست‌وجو  و با کمک غواصان پیکر این جوان در عمق 12 متری دریا در همان مکانی که غرق شده بود، پیدا شد.

 

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران درباره جزئیات این حادثه، تصریح کرد: ماجرا از این قرار بود که  سه جوان با قایق روز یک‌شنبه وارد دریا می‌شوند که این جوان گفت من شنا می‌کنم و وارد آب شد و فرو رفت.

 

کریمیان ادامه داد: پیکر این جوان برای انجام بررسی‌های لازم و کالبدشکافی به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی با اعلام اینکه از آغاز طرح‌های دریا تاکنون دو نفر در دریای مازندران غرق شدند، اظهار کرد: همچنین دو مورد دیگر غرقی مشکوک داشتیم که در پزشکی قانونی درحال بررسی است.

 

کریمیان رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران تصریح کرد: از آغاز طرح‌های دریای استان تاکنون 223 نفر از خطر غرق‌ شدن نجات یافتند.

 

کریمیان با اشاره به در پیش بودن تعطیلات عید سعید فطر، گفت: تمامی ناجیان غریق، جت‌رانان و قایق‌رانان در حالت آماده‌باش هستند و همچنین از ظرفیت نیروهای داوطلب نیز بهره می‌گیریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.