Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
300 بقعه متبرکه و امامزاده میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 02:02 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - 300 بقعه متبرکه و امامزاده میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر

استان‌ها
تبلیغات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

300 بقعه متبرکه و امامزاده میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر

تاریخ 23 خرداد 1397 ساعت 11:38:47
منبع: اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران
کد خبر: 057180
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه طرح ضیافت الهی با اقامه نماز عید سعید فطر در بقاع متبرکه پایان می‎یابد، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نماز عید سعید فطر امسال با شرکت گسترده مردم مومن در 100 بقعه متبرکه و امامزاده برگزار خواهد شد.
300 بقعه متبرکه و امامزاده میزبان نماز‌گزاران عید سعید فطر


به گزارش خبرگزاری شبکه نیوز حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر عید بندگی و بخشش و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم عزیز و قدردانی از تلاش‌های دست‌اندرکاران برگزاری طرح ضیافت الهی در امامزادگان استان اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان و با هدف ارتقاء سطح معرفتی و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی و همچنین ایجاد فضای معنوی و اُنس با قرآن طرح ملی «ضیافت الهی» را در سطح بقاع متبرکه برگزار می‌کند که امسال این طرح در 300 امامزاده و بقعه متبرکه با مشارکت مُبلغان دینی اعزامی از شهر مقدس قم و روحانیان مستقر و بومی و همکاری خادمان و متولیان بقاع متبرکه برگزار شد و عملا این طرح در روز عید سعید فطر پایان می‌یابد.
وی یکی از برنامه‌های پیش‌بینی شده این طرح ملی را برگزاری نماز عید سعید فطر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه عنوان کرد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نماز عید سعید فطر امسال با شرکت گسترده مردم مومن در 100 بقعه متبرکه و امامزاده برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با قدردانی از تلاش خستگی‌ناپذیر تمامی دست‌اندرکاران طرح ضیافت الهی تصریح کرد: همزمان با روز عید سعید فطر علاوه بر برپایی نمازعید ، برنامه سخنرانی، پرسش و پاسخ، اقامه نماز جماعت و بیان احکام و همچنین حضور در خیمه‌های معرفت اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام حیدری خاطرنشان کرد: خطبه‌های این نماز در امامزادگان شاخص توسط ائمه جمعه و جماعات و در دیگر امامزادگان توسط روحانیون اعزامی یا بومی اقامه خواهد شد.
* اطعام هزاران نفر با برپایی سفره‌های ساده افطاری
وی با بیان اینکه سفره‌های افطاری ساده هم از دیگر برنامه‌هایی بود که براساس اجرای امینانه نیات واقفان و مشارکت مردمی در امامزادگان شاخص استان برپا شد، تصریح کرد: براین اساس با اجرای این کارویژه بیش از هزاران نفر در سفره‌های کریمانه بقاع متبرکه و امامزادگان اطعام شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان استقبال و حضور گسترده مردم در مراسم احیاء لیالی قدر را نمونه بارز اردات مردم به اهل بیت (ع) عنوان کرد و افزود: در اکثر امامزادگان بالاخص امامزادگان شاخص حضور گسترده مردم در جوار امامزادگان بی نظیر بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.