Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از400 نفر از زندانیان استان مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 01:07 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- مازندران - ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از400 نفر از زندانیان استان مازندران

استان‌ها
تبلیغات
در راستای توانمند سازی و کمک به آسیب دیدگان اجتماعی صورت خواهد گرفت:

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از400 نفر از زندانیان استان مازندران

تاریخ 24 خرداد 1397 ساعت 08:59:03
کد خبر: 057196
جلسه هماهنگی مسئولین آموزش زندانیان با حضور صدرالدین کاظمی معاون مدیرکل و بهزاد حامدی رییس مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندان های مازندران، امیر جمشیدی معاون آموزشی، پژوهش و برنامه ریزی وعلی مهدی پور رئیس اداره آموزش اداره کل آموزش فنی وحرفه ای مازندران در دفتر کار معاون آموزشی، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران تشکیل شد
ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از400 نفر از زندانیان استان مازندران

 

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از400 نفر از زندانیان استان مازندران

 


جلسه هماهنگی مسئولین آموزش زندانیان با حضور صدرالدین کاظمی معاون مدیرکل و بهزاد حامدی رییس مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندان های مازندران، امیر جمشیدی معاون آموزشی، پژوهش و برنامه ریزی وعلی مهدی پور رئیس اداره آموزش اداره کل آموزش فنی وحرفه ای مازندران صبح امروز در دفتر کار معاون آموزشی، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران تشکیل شد.

 

در ابتدای این جلسه معاون مدیرکل زندان های مازندران گفت: از سال 1361 به طور رسمی اولین آیین نامه اجرایی آموزش زندانیان تصویب شد و هر ساله تاکنون این آیین نامه مورد بررسی، بازبینی و اصلاح قرار گرفته است. آموزش های فنی و حرفه ای به زندانیان می تواند موجب اشتغال آنان پس از رهایی شود و این افراد آموزش دیده پس از آزادی می توانند موجب اشتغال خود و دیگر افراد شوند. و از دغدغه های اشتغال و امرار معاش خود و خانواده شان بکاهند .

 

کاظمی ادامه داد: تعامل و همکاری بین دو دستگاه در این استان در سطح بالایی قرار دارد لذا در سال جدید انتظار بر این است که حداقل 425 نفر شامل 400 نفر از آقایان و 25 نفر ازخانم های در بند و معتادان بهبود یافته از آموزش های فنی و حرفه ای برخوردار شوند.

 

در ادامه جمشیدی اظهار داشت: مبحث آموزش مهارتی در زندان و پادگان با توجه به شرایط آنان دارای ظرافت خاصی است که می طلبد آموزش در این دو مکان با شرایط ویژه ارایه شود حال اینکه ظرافت آموزش در زندان به مراتب بیشتر است. آموزش های فنی و حرفه ای دارای تنوع رشته بسیار زیادی در حدود 7400 رشته مهارتی در تمامی زمینه ها می باشد که باید در فرادهی آموزش در هر منطقه و استانی راستی آزمایی و پایش سرزمینی صورت گیرد و رشته های آموزشی بر اساس نیاز آن منطقه ارایه شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران؛ معاون فنی و آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در خصوص استفاده از زندانیان دربند که دارای تخصص و مهارت هستند بیان داشت: بیش از 50 درصد افراد در بند دارای مهارت و تخصص می باشند و در زندان افراد متخصص در تمامی زمینه ها وجود دارد و حتی می توان با ساز و کار و تعامل ساده این پتانسیل در زندان ها را شناسایی کرده تا بتوانند به عنوان مربی دیگر زندانیان را تحت آموزش قرار دهند و در پایان آموزش؛ افراد آموزش دیده در آزمون شرکت نموده و پس از قبولی گواهینامه مهارت دریافت نمایند.

Bookmark and Share
عاطفه نوری
27 خرداد 1397 ساعت 00:42:06
- 0
ارسال پاسخ
چراتعدادخانومهایی که قراره اموزش ببینن انقدرکمه
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.