Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:31 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- مازندران - موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است

استان‌ها
تبلیغات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران :

موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است

تاریخ 28 خرداد 1397 ساعت 08:49:08
منبع: روابط عمومی اداره کل اوقاف
کد خبر: 057219
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه مازندران از داشتن موقوفه مختص قرآن بی‌بهره است، اظهار کرد: هنوز موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است.
موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است

به گزارش شبکه نیوز از مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران امروز ۲۷ خردادماه در نشست اعضای کمیته برگزاری مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه مازندران که در استانداری برگزار شد، گفت: استان مازندران بیشترین موسسات قرآنی را در سطح کشور دارد و لازم است که مسابقات قرآن با توجه به شایستگی این استان  در سطح بالایی برگزار شود.

وی افزود: متاسفانه اداره کل اوقاف هیچ سازمان و نهادی را در برگزاری این دوره از مسابقات در کنار خود نمی بیند در حالی که هزینه برگزاری مسابقات ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان هزینه دارد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری ۶۰۰ محفل انس با قرآن در سطح امام زادگان، تصریح کرد: در سطح  ۱۷۵ امام زاده محفل ترتیل خوانی قرآن برگزار شد.

وی برگزاری طرح نشاط فرهنگی  و اجرای طرح تربیت حافظان قرآن را که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است را نمونه ای از اقدامات این اداره کل عنوان کرد.

حیدری با بیان اینکه مازندران از داشتن موقوفه مختص قرآن بی‌بهره است، اظهار کرد: هنوز موضوعات قرآنی جزو دغدغه‌های جامعه نشده است.

وی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برای تامین هزینه‌های داوری، جوایز، ایاب و ذهاب، پذیرایی، اسکان اساتید و میهمانان و... نیازمند همیاری و همکاری دستگاه‌ها است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.