Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ساری پرچم‌دار تاریخ ورزش پرافتخار مازندران است - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 04:41 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - ساری پرچم‌دار تاریخ ورزش پرافتخار مازندران است

استان‌ها
تبلیغات
فرماندار ساری در نشست صمیمی با ورزشکاران ساروی اعلام کرد:

ساری پرچم‌دار تاریخ ورزش پرافتخار مازندران است

تاریخ 31 خرداد 1397 ساعت 12:40:53
منبع: روابط عمومی فرمانداری ساری
کد خبر: 057240
فرماندار مرکز مازندران ورزش ساری را پرچم‌دار تاریخ ورزش پرافتخار مازندران خواند و افزود: باید با تلاش مدیران، روسای انجمن‌ها و هیئت‌های ورزشی و بخصوص قهرمانان و مدال‌آوران عرصه ورزش جایگاه پرافتخار ورزش ساری حفظ شود زیرا ساری پیشانی و پرچم‌دار ورزش مازندران است. ‎
ساری پرچم‌دار تاریخ ورزش پرافتخار مازندران است

به گزارش شبکه نیوز، عباسعلی رضایی در نشستی صمیمی با قهرمانان، روسای انجمن‌ و هیئت‌های ورزشی مرکز مازندران با اشاره به نقش ورزش در دفع آسیب‌های اجتماعی، گفت: ماموریت ما در امر ورزش در گام اول توسعه ورزش برای سلامت افراد جامعه است.

وی با اشاره به توسعه ورزش همگانی، اظهار کرد: هرچه در بخش ورزش چه درزمینهٔ فرهنگ‌سازی و تأمین زیرساخت‌ها سرمایه‌گذاری کنیم، عملاً هزینه‌های درمان ناهنجاری‌ها و سلامت به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش میابد.

فرماندار ساری با تأکید بر حمایت از دستگاه‌های متولی امر ورزش، خاطرنشان کرد: وظیفه دستگاه‌های متولی فراهم کردن اسباب و ابزار لازم برای پرداختن به ورزش است.

رضایی ورزش ساری را پرچم‌دار تاریخ ورزش پرافتخار مازندران خواند و افزود: باید با تلاش مدیران، روسای انجمن‌ها و هیئت‌های ورزشی و بخصوص قهرمانان و مدال‌آوران عرصه ورزش جایگاه پرافتخار ورزش ساری حفظ شود زیرا ساری پیشانی و پرچم‌دار ورزش مازندان است.

همچنین در این مراسم حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در گزارشی به بیان افتخارات ورزشکاران ساروی و عملکرد این اداره در سال گذشته پرداخت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.