Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کشف کلاهبرداری 15 میلیاردی در شهرستان بابلسر - شبکه نیوز
چهار شنبه، 28 آذر 97 ساعت 01:36 ب.ظ / Wed, 2018 December 19

- مازندران - کشف کلاهبرداری 15 میلیاردی در شهرستان بابلسر

استان‌ها
تبلیغات

کشف کلاهبرداری 15 میلیاردی در شهرستان بابلسر

تاریخ 09 تیر 1397 ساعت 19:59:33
کد خبر: 057325
فرمانده انتظامی استان مازندران  از کشف کلاهبرداری 15 میلیارد و 500 میلیون ریالی با جعل اسناد و فروش مال غیر در شهرستان "بابلسر" خبر داد.

 

محمود میرفیضی در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جعل اسناد و کلاهبرداری از یک شهروند در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی  فرماندهی انتظامی شهرستان با انجام اقدامات پلیس و تحقیقات از مالباخته دریافتند، فردی با جعل اسناد در چند فقره بیش از یک هزار متر مربع از املاک خصوصی شهروندان را به افراد غیر فروخته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران  خاطرنشان کرد: با شناسایی متهم به جعل و کلاهبرداری این فرد در اقدامی غافلگیرانه با هماهنگی قضائی دستگیر شد و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت. 

میرفیضی، اضافه کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی تاکنون به 6 فقره جعل سند و فروش  املاک خصوصی افراد در سطح شهرستان اعتراف کرد.

وی  ارزش ریالی املاک کلاهبرداری شده را بالغ بر 15 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

میرفیضی از شهروندان خواست در هنگام خرید و فروش املاک از مراکز معتبر و رسمی اقدام به استعلام کرده و همواره در معاملات ملکی مراقب افراد شیاد و کلاهبردار باشند.9807

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.