Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کانون پرورش فکری ظرفیت موثر برای اوقات فراغت کودکان ونوجوانان است - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 12:03 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- استان‌ها - کانون پرورش فکری ظرفیت موثر برای اوقات فراغت کودکان ونوجوانان است

استان‌ها
تبلیغات
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی : + عکس

کانون پرورش فکری ظرفیت موثر برای اوقات فراغت کودکان ونوجوانان است

تاریخ 10 تیر 1397 ساعت 11:31:01
منبع: روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجو
کد خبر: 057330
کانون پرورش فکری با داشتن کلاس‌های متعدد در حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی بستر مناسبی برای کودکان ونوجوان در طول سال تحصیلی و فصل تابستان ایجاد نموده است/نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از اهتمام کانون و مدیر کل آن در توزیع خدمات و ایجاد طرح‌ها و برنامه های مطلوب در حوزه کودک ونوجوان... .
کانون پرورش فکری ظرفیت موثر برای اوقات فراغت کودکان ونوجوانان است

 

 

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی :

کانون پرورش فکری ظرفیت موثر برای اوقات فراغت کودکان ونوجوانان است

 

علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در بازید از کلاس‌های تابستانه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان کیاسر، از کانون به عنوان ظرفیتی موثر برای اوقات فراغت کودکان ونوجوانان یاد کرد.

 

علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در حاشیه آیین معارفه شهردار کیاسر، ضمن حضور در کانون پرورش فکری این شهر از برنامه‌ها و فعالیت‌های این مرکز فرهنگی و هنری دیدن کرد.

 

در این بازید، مسؤول کانون کیاسر با ارایه گزارشی از برنامه‌ها و رویدادهای این مرکز از آغاز به کار طرح اوقات فراغت در شهر کیاسر خبر داد و افزود: کانون پرورش فکری با داشتن کلاس‌های متعدد در حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی بستر مناسبی برای کودکان ونوجوان در طول سال تحصیلی و فصل تابستان ایجاد نموده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از اهتمام کانون و مدیر کل آن در توزیع خدمات و ایجاد طرح‌ها و برنامه های مطلوب در حوزه کودک ونوجوان؛ کانون را ظرفیت موثری برای اوقات فراغت این قشر جامعه عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، یوسف نژاد همچنین در گفتگوی با اعضای کانون و آگاهی از نظرات و خواسته‌هایشان از پیگیری و حمایت خود نسبت به امکانات و طرح‌های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خبر داد.

 

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان دارای 27 مرکز فرهنگی و هنری ثابت، 4 کتابخانه سیار روستایی و یک مرکز پستی در استان بوده که به ارایه خدمات؛ فرهنگی، هنری و ادبی به کودکان ونوجوانان 6 تا 16 سال در طول سال و اوقات فراغت تابستان می پردازد./ 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.