Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
میزخدمت آموزش فنی و حرفه ای مازندران افتتاح شد + تصاویر - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:10 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - میزخدمت آموزش فنی و حرفه ای مازندران افتتاح شد + تصاویر

استان‌ها
تبلیغات

میزخدمت آموزش فنی و حرفه ای مازندران افتتاح شد + تصاویر

تاریخ 10 تیر 1397 ساعت 11:49:07
کد خبر: 057331
با حضور سید حسین درویشی سرپرست، امیر جمشیدی معاون فنی و آموزشی و جمعی از کارشناسان این اداره کل صبح امروز میز خدمت افتتاح گردید.

 

 میز خدمت آموزش فنی و حرفه ای مازندران افتتاح شد

 

به منظور تکریم، تسریع و تسهیل کار مراجعین :میز خدمت دراداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران افتتاح گردید تاریخ:

 


با حضور سید حسین درویشی سرپرست، امیر جمشیدی معاون فنی و آموزشی و جمعی از کارشناسان این اداره کل صبح امروز میز خدمت افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در پی دستور محمد اسلامی استاندار مازندران مبنی بر استقرار میز خدمت از روزچهارشنبه 30 خردادماه به صورت رسمی در طبقه همکف ساختمان اداره کل مستقر و افتتاح گردید.

از این پس کلیه خدمات اداری مورد نیاز متقاضیان تنها با مراجعه به میز خدمت توسط کارشناسان مجرب این اداره ؛ در حداقل زمان ممکن هدایت وراهنمایی، پیگیری و پاسخ داده خواهد شد.

 

درویشی در این مراسم گفت: واژه میز خدمت برای دستگاه های اجرایی جدید نیست و تمامی افرادی که در ادارات دولتی مشغول خدمت هستند به نوعی پاسخگوی ارباب رجوع بوده منتها در شرایط کنونی مدل خدمت رسانی عوض شده است به گونه ای که وقت و زمان متقاضیان و ارباب رجوع ها گرفته نمی شود، به همین دلیل وقتی میزی برای ارایه انجام کار اختصاص داده می شود آن میز را می توان میز خدمت نامید و در حال خدمت رسانی به جامعه و مردم می باشد.

 

وی ادامه داد: استقرار میز خدمت در مکانی مشخص طبق دستور العمل و در واقع کاری ظاهری است. محتوا و ارزش این کار در دو بعد ظاهری و باطنی است که باید برای مردم ملموس باشد. در بعد ظاهری بازرسی بیاید و ظواهر کار را در ارتباط با این فرآیند مشاهده نماید. در باطن،کار کارکنان آن اداره است که باید برای انجام کار به وجدان خود رجوع کنند.

 

او اظهار داشت: باید مقدار کار درست و خدمات ارائه شده برای مردم هر روز سنجیده شود و برای رفع مشکلات باید هر روز قضاوت شود. در واقع در بعد باطنی و وجدان کاری است که باید با سیاست های نظام و سیاست ها و منویات مقام معظم رهبری در حوزه اشتغال و رونق کسب وکار ارزیابی شودکه چقدر و چه اندازه اداراه توانسته است کارایی و اثربخشی داشته باشد.

 

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران اظهار داشت: طبق دستورالعمل صادره این دستگاه مکلف شد میز خدمت را هر چه سریعتر راه اندازی نماید لذا براساس اهمیت موضوع مرضیه رمضان زاده مسئول حقوق شهروندی اداره کل را بعنوان نماینده تام الاختیارو مسئول نظارت وپیگیری استقرار میزخدمت در تمام مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان منصوب کرد.

 

سرپرست اداره کل در ادامه افزود: باید برای مردم از همه تلاش و کوششمان در جهت رفع کاستی ها و کمبودها یشان بهره گیریم.

 

شایان ذکر است سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در پایان این مراسم خواهان حضور منظم و روزانه مسئولین و روسای ادارات خود در کنار کارشناسان میز خدمت شد و در این برنامه وعده ی انتقال برنامه ملاقات های عمومی خود را، در روزهای سه شنبه، به میز خدمت داد./ 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.