Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
فعالیت 81 مبلغ در طرح نشاط معنوی سال 97 مازندران - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 06:16 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - فعالیت 81 مبلغ در طرح نشاط معنوی سال 97 مازندران

استان‌ها
تبلیغات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:

فعالیت 81 مبلغ در طرح نشاط معنوی سال 97 مازندران

تاریخ 16 تیر 1397 ساعت 11:44:16
کد خبر: 057356
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت 81 مبلغ در طرح نشاط معنوی سال 97 خبرداد. 
فعالیت 81 مبلغ در طرح نشاط معنوی سال 97 مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی صبح امروز در نشست توجیهی مبلغان طرح تابستانی نشاط معنوی در ساری بابیان اینکه طرح نشاط معنوی در ۱۳۵ بقعه متبرکه سطح استان اجرایی می‌شود، افزود: این طرح به مدت ۷ هفته و تا ۳۱ مردادماه امسال ادامه دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بابیان اینکه ۶۵ بقعه متبرکه استان میزبان طرح یک‌روزه نشاط معنوی با رویکرد اردویی زیارتی هستند، گفت: در این طرح از ظرفیت مبلغان روحانی و مربیان قرآنی استفاده می‌شود.
این مسئول بیان کرد: این افراد برنامه‌های زیرپوشش طرح اعم از مهارتی، ورزشی، قرآن، اردویی، آموزشی و مشاوره را اجرایی می‌کنند.
وی محتوای آموزشی این طرح را کتابچه حفظ موضوعی آیات قرآن کریم، کتاب‌های مهارت‌های زندگی، سبک زندگی اسلامی، زندگی به رنگ خدا، کتب احکام به‌ویژه احکام نماز، تکلیف و ... عنوان کرد.
حجت‌الاسلام حیدری هدف از اجرای طرح را تربیت نسل جوان و نوجوان برای حفاظت از نظام، انقلاب و اسلام دانست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت 81 مبلغ در طرح نشاط معنوی سال 97 خبرداد و افزود: مبلغان در ایم اجرای طرح نسبت به آشنایی مخاطبان به مقوله وقف و امامزادگان گام بردارند.
به گفته مدیرکل اوقاف مازندران مهلت ثبت‌نام در این طرح آغازشده تا ۱۵ تیرماه بوده و تمامی کلاس‌ها و اردوهای این طرح رایگان بوده و امید است با بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگی مبلغان بومی و اعزامی شاهد برگزاری کلاس‌های مذهبی، قرآنی و تفریحی جذابی در جوار اماکن متبرکه برای نوجوانان و نسل نو باشیم.
بنا بر این گزارش ، طرح تابستانی نشاط معنوی برای هفتمین سال متوالی در بقاع متبرکه برگزار می‌شود و همواره مورد استقبال آحاد خانواده‌های شریف و متدین استان قرارگرفته است

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.