Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان نخستین دستگاه تجلیل کننده از روز خبرنگار - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 09:49 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان نخستین دستگاه تجلیل کننده از روز خبرنگار

استان‌ها
تبلیغات
تصاویر تجلیل از خبرنگاران توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان نخستین دستگاه تجلیل کننده از روز خبرنگار

تاریخ 15 مرداد 1397 ساعت 20:25:24
کد خبر: 057487
دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان اولین دستگاه اجرایی برگزار کننده مراسم نکوداشت روز خبرنگار در استان مازندران و با حضور گسترده اهالی رسانه از خبرنگاران تجلیل کرد.
دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان نخستین دستگاه تجلیل کننده از روز خبرنگار

 

دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعنوان نخستین دستگاه تجلیل کننده از روز خبرنگار

 

شبکه نیوز | shabakenews ؛ دکتر سید عباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم نکوداشت روز خبرنگار به نقش خبرنگاران اشاره کرد و اظهار کرد: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش مهمی در اطلاع‌رسانی و آگاهی دادن مردم جامعه نسبت به حوزه سلامت دارند


وی با بیان اینکه هدف اصلی ما افزایش تعامل بین رسانه و حوزه سلامت می باشد افزود : با گسترش سواد سلامت در بین مردم شاهد ارتقای سلامت آحاد جامعه خواهیم بود.


وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی آموزش عالی سلامت را مدیریت می‌کند و علاوه برآن خدمات بهداشتی، درمانی غذا و دارو را نیز ارائه می دهد بیان کرد : امروزه در مناطق روستایی و شهری مراکز بهداشتی و خانه های بهداشت خدمات لازم را به مردم در حوزه بهداشتی و درمانی ارائه می دهند که سبب کاهش بیماری ها شده است.


دکتر موسوی به فعالیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه پژوهش و فناوری اشاره کرد و ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مازندران با توجه به کسب رتبه نخست در سال های متوالی و در بین دانشگاه های تیپ دو در زمینه پژوهشی توانسته است جزو دانشگاه های تیپ یک کشور قرار گیرد و این موفقیت بزرگی است و از حیث تحقیقات و فن آوری هم از این پس بعنوان دانشگاه تیپ یک محسوب می گردد.


وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال جاری توانست در بین ده دانشگاه برترجهان اسلام قرار بگیرد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران توانست در این رده بندی در رتبه نهم دانشگاه ها قرار گیرد که با توجه به سابقه فعالیت این دانشگاه اهمیت زیادی دارد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تلاش بر این است تا در این جلسه اصحاب رسانه و خبرنگاران نظرات و پیشنهادات خود را جهت افزایش تعامل بین دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رسانه ها در جهت ارتقای سلامت جامعه بیان کنند. در ادامه این جلسه خبرنگاران نظرات خود را در ارتباط با راه های افزایش تعامل با بخش های مختلف حوزه سلامت بیان کردند که با استقبال رئیس دانشگاه مواجه شد.


شایان ذکر است دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان نخستین دستگاه اجرایی استان، مراسم نکوداشت روز خبرنگار را با حضور گسترده خبرنگاران خبرگزاری ها، روزنامه های محلی و کشوری، سایت ها و پایگاه های خبری و صدا و سیمای مازندران برگزار کرد. گفتنی است؛ در پایان نیز از خبرنگاران حاضر با اهدای لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد. + تصاویر

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.