Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
افزایش صددرصدی قیمت بلیط بازی های نساجی مازندران - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 11:14 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - افزایش صددرصدی قیمت بلیط بازی های نساجی مازندران

استان‌ها
تبلیغات
هواداران مزد خود را گرغتند !

افزایش صددرصدی قیمت بلیط بازی های نساجی مازندران

تاریخ 18 مرداد 1397 ساعت 19:08:39
منبع: « سعید توسلی »
کد خبر: 057491
قیمت بلیط بازی نساجی و پارس جم ده هزار تومان اعلام شد / آقایان متولی امر ورزش استان و شهرستان باید بدانند که ، شرایط اقتصادی کلانشهری مثل تبریز با یک شهر سابقا کارگری قابل قیاس نیست. ولی متولیان امر ورزش تصمیم گرفتند کمبودهای مالی خود را از پرشورترین هواداران مازندرانی جبران کنند.... .
افزایش صددرصدی قیمت بلیط بازی های نساجی مازندران

 

هواداران مزد خود را گرغتند !


افزایش صددرصدی قیمت بلیط بازی های نساجی مازندران


 

شبکه نیوز | shabakenews ؛ از لحظه اعلام قیمت جدید موجی از اعتراض گروه های هواداری نساجی را در برگرفت و هواداران مات و مبهوت از این قیمت به اشکال مختلف اعلام نارضایتی میکنند.


این در شرایطی است که همین چند روز پیش صادق درودگر مدیر عامل تیم تراکتورسازی اعلام کرد به دنبال رایگان کردن تمام دیدارهای خانگی این فصل برای هوادارنشان است.

 

آقایان متولی امر ورزش استان و شهرستان باید بدانند که ، شرایط اقتصادی کلانشهری مثل تبریز با یک شهر سابقا کارگری قابل قیاس نیست. ولی متولیان امر ورزش تصمیم گرفتند کمبودهای مالی خود را از پرشورترین هواداران مازندرانی جبران کنند.

 

طبق چه اصلی و بر اساس کدام امکانات موجود بلیط ورزشگاه وطنی باید نسبت به بازی اول دو برابر شود؟
حتما ساعتها در هوای گرم و شرجی بدون آب و سرویس بهداشتی تحت فشار زیاد جمعیت روی بتن نشستن از نظر متولیان امر ویژگی جذاب به حساب می آید که ارزش پرداخت ده هزار تومان را دارد؟!

 

از مسئولین هیات فوتبال استان، تصمیم گیرندگان گران کردن بلیط، مسئولان باشگاه و دیگر دست اندکاران درخواست می کنیم، این گزینه جذاب را از دست ندهند و خودشان هم با انواع و اقسام فشارها ده هزار تومان بپردازند و روی سکو بنشینند تا این حال خوب سکونشینی قسمت آنها نیز بشود.

 

اگر تعداد هوادارانی که بلیط ده هزار تومانی می خرند را دست بالا 20 هزار نفر در نظر بگیریم به رقم 200 میلیون تومان می رسیم که فقط 100 میلیون بیشتر از بازی با ذوب آهن می شود، که بعد از کسر مبالغ مربوط به اورژانس و نیروی انتظامی و... آنچنان تفاوت فاحشی برای باشگاه در هزینه های جاری ایجاد نمی کند ، ولی دو برابر شدن هزینه بلیط برای نوجوانان محصل ، کارگران و پدرانی که با فرزندان خود به ورزشگاه می آیند مشکل ایجاد می کند.

 

آیا رواست پدری که با دو فرزند خود و شاید یکی دو نفر از کودکان فامیل تصمیم می گیرد عصر پنجشنبه برای دیدن یک بازی فوتبال به ورزشگاه بیاید کلی هزینه کند؟ نوجوانی که بصورت هفتگی از خانواده خود پول توجیبی می گیرد چطور از شهرهای اطراف خود را به وطنی برساند؟

آقایان مسول ورزشی انصافتان کجا رفته؟ شرایط اقتصادی این روزها را نمی بینید؟ آیا اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر انقلاب اینگونه بود؟ آیا پول زیر کولر نشستن و کیک و ساندیس خوردنتان در جایگاه ویژه را هوادار باید بپردازد؟
سوءاستفاده از علاقه مردم به تیم محبوبشان هم حدی دارد.


این چه نحوه مدیریت اماکن ورزشی است که شما حتی از نصب چند دستگاه آب سردکن عاجز هستید تا روز بازی نساجی، واقعه کربلا برای هواداران تداعی نشود، ولی اولین راهتان برای درآمدزایی چشم دوختن به جیب هواداران جوان و نوجوانی است که محکوم به دوست داشتن نساجی هستند!

به نجابت و ادب هواداران نساجی احترام بگذارید و اجازه ندهید که بهترین تماشاگران هفته اول به عصبانی ترین تماشاگران هفته سوم تبدیل شوند.

✍️ به قلم: سعید توسلی

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.