Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هشدار مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران به تمامی دستگاه ها - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 07:04 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- مازندران - هشدار مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران به تمامی دستگاه ها

استان‌ها
تبلیغات
با متخلفین به جد برخورد می شود

هشدار مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران به تمامی دستگاه ها

تاریخ 29 مرداد 1397 ساعت 09:16:23
کد خبر: 057525
چنانچه سازمانی بخواهد در بعد از ساعت تعیین شده از سیستم سرمایشی استفاده کند بایستی دیزل ژنراتور را به مدار بیاورد در غیر اینصورت برق شان آنها قطع می گردد/ تمامی دستگاه های اجرایی و بانکها مازندران در ساعت پیک مکلف به استفاده ازدیزل ژنراتور شدندهستند.
هشدار مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران به تمامی دستگاه ها

 

 

هشدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران

تمامی دستگاه های اجرایی و بانکها مازندران در ساعت پیک مکلف به استفاده ازدیزل ژنراتور شدند

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اعلام خبر فوق ؛ هشدار داد: بنا به دستور استاندار مازندران تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی، بانکها وموسسات استان مکلف به استفاده ازدیزل ژنراتور در ساعت پیک هستند.

 

  به گزارش "شبکه نیوز | shabakenews " به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه بنا به پیگیری های این شرکت و دستور استاندار محترم استان مازندران تمامی ادارات، موسسات اداری، بانک ها و غیره .. مکلف به استفاده از سیستم سرمایشی تا ساعت 13 می باشند، گفت: چنانچه سازمانی بخواهد در بعد از ساعت تعیین شده از سیستم سرمایشی استفاده کند بایستی دیزل ژنراتور را به مدار بیاورد در غیر اینصورت برق شان آنها قطع می گردد.

 

مهندس شهابی با اشاره به اینکه این کار موجب صرفه جویی چشمگیر در مصرف برق می شود؛ افزود : خاموش کردن کولرها، خنک‌کننده‌ها و دستگاه‌های پرمصرف در زمان پس از ساعت تعیین شده، باید از سوی دستگاههای اجرایی موردتوجه قرار گرفته و مدیران دستگاه‌ها علاوه بر نظارت دقیق در این زمینه از کارکنان خود بخواهند تا به این مساله مهم توجه داشته باشند .

 

وی گفت: شرکت‌های توزیع نیروی برق نیز در این راستا به پایش سازمان‌ها و مراکز اداری می پردازد تا اگر جایی از این دستورالعمل تخطی شود به استانداری گزارش نماید .

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران همچنین تصریح کرد : استانداری مازندران به عنوان دستگاه پیشرو در این راستا به صورت روزانه دیزل ژنراتور استانداری از ساعت 11 صبح وارد مدار شده و امیدواریم همه دستگاه های اجرائی استان، بانک ها و موسسات در این خصوص اقدام مشابه نمایند تا با مدیریت مصرف خاموشی ها را به حداقل ممکن برسانیم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.