Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کانون استان مازندران، کانون برنامه محور و تلفیقی از دانش و جوانی و تجربه است - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 08:09 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- مازندران - کانون استان مازندران، کانون برنامه محور و تلفیقی از دانش و جوانی و تجربه است

استان‌ها
تبلیغات
سید نجف موسوی گرمستانی رییس کانون سردفتران مازندران:

کانون استان مازندران، کانون برنامه محور و تلفیقی از دانش و جوانی و تجربه است

تاریخ 16 مهر 1397 ساعت 17:19:28
کد خبر: 057643
تمامی دفترخانه ها ، سردفتران و دفتریاران در سراسر استان مازندران باید در چهار چوب قانون و طبق ضوابط اعمال کنند تا طی مراسمی از دفترخانه های که هیچگونه خطای در چهارچوب قانون مرتکب نشدند وهمچنین از قدیمی ترین دستگاههای این مجموع جهت تشویق، تجلیل شوند.
 کانون استان مازندران، کانون برنامه محور و تلفیقی از دانش و جوانی و تجربه است

 

 

رییس کانون سردفتران مازندران:

 باید نسبت به عملکرد کانون پاسخگو باشیمشبکه نیوز | shabakenews  ، سید نجف موسوی گرمستانی در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار ما ضمن بیان مطالب فوق؛ افزود: کانون استان مازندران، کانون برنامه محور و تلفیقی از دانش و جوانی و تجربه است.

 

وی افزود: کانون مازندران، کانونی است که به تعامل با دفترخانه ها و جوامع و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور معتقد و امیدوار به همکاری و همراهی کلیه همکاران است.

 

موسوی گرمستانی با اشاره به اینکه جهت افزایش راهبردها و احقاق مطالبات دفترخانه ها با ایجاد همدلی و هم آوای؛ می توان زیرساخت و بستر سازی های مناسب را برای ایجاد همبستگی افزونتر در بین دفترخانه ها فراهم ساخت، افزود: باید یک استراتژی از پیش تعیین شده در بین دفترخانه ها فراهم ساخت تا در یک پروسه زمانی کوتاه مدت به اهداف عالیه در سطح کشور جهت اخذ جایگاه ممتازه استان (ملی) دست یابیم.

وی با بیان اینکه کانون سردفتران و دفتریاران باید در حمایت از حقوق و جایگاه دفاتر اسناد رسمی خوب عمل کنند؛ افزود: تمامی دفترخانه ها ، سردفتران و دفتریاران در سراسر استان مازندران باید در چهار چوب قانون و طبق ضوابط اعمال کنند تا طی مراسمی از دفترخانه های که هیچگونه خطای در چهارچوب قانون مرتکب نشدند وهمچنین از قدیمی ترین دستگاههای این مجموع جهت تشویق، تجلیل شوند.

 

موسوی گرمستانی مفاد آیین‌نامه دفترخانه ها را بیانگر دیدگاه دقیق هیات مدیره کانون در جهت رعایت و حفظ منافع و مصالح و حقوق جامعه بزرگ سردفتری عنوان کرد.

 

وی در ادامه همچنین ضرورت رعایت اصل مهم شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی به‌موقع از سوی هیات‌مدیره کانون، به‌منظور آگاهی سردفتران و دفتریاران در جامعه بزرگ سردفتری را امری ضروی خواند و اظهار داشت: باید اطلاع رسانی بموقع و شفاف صورت پذیرد و با تمام توان علمی‌ـ‌ تجربی و مدیریتی خویش، از حقوق صنفی سردفتران و دفتریاران دفاع کرد و در قبال نحوه ارائه خدمات و شیوة ادارة امور کانون نسبت به عملکرد خویش پاسخگو باشیم./ 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.