Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی شد +تصاویر - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 10:55 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی شد +تصاویر

استان‌ها
تبلیغات

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی شد +تصاویر

تاریخ 02 آبان 1397 ساعت 22:19:14
کد خبر: 057682
معاون فرماندار و جمعی از مسئولان استانی وشهرستانی، غلامرضا احمدی به عنوان مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی واز زحمات و تلاشهای عارف درزی قدردانی به عمل آمد.

 

 

 
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی: مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی شد

 

با حضور معاون مهندسی وتوسعه آبفاشهری مازندران،

معاون فرماندار و جمعی از مسئولان استانی وشهرستانی، غلامرضا احمدی به عنوان مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی معرفی واز زحمات و تلاشهای عارف درزی قدردانی به عمل آمد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، معاون مهندسی و توسعه شرکت در این مراسم با اشاره به وضعیت کم آبی در کشور گفت: کاهش بارندگی طی سالهای اخیر، افت ذخایر آب سفره های زیرزمینی و افزایش تقاضا، کشور را با کمبود آب مواجه نمود.

مهندس یزدان پناه ضمن تاکید بر مدیریت مصرف و لزوم تغییر الگوی مصرف آب در بین آحاد جامعه افزود: استحصال، کنترل کیفیت آب و توزیع آن در شبکه ها و خطوط انتقال آبرسانی با هزینه گزاف به دست می آید ولی میزان دریافتی از مشترکین بسیار ناچیز است که این امر در استفاده ناصحیح از آب و منابع آبی تاثیر گذار است.

وی از مشترکین خواست با تغییر در سبک زندگی، از مصارف غیرضروری آب اجتناب ورزند و با بکارگیری ابزار و شیوه های نوین مصرف، در نجات آب سهیم باشند.

مهندس یزدان پناه با اشاره به اجرای طرح مطالعاتی جامع آب با همکاری وزارت نیرو، شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی و آب منطقه ای مازندران اظهار داشت: با اتمام این طرح بخشی از مشکلات کمبود آب در برخی از شهرهای استان در بلند مدت برطرف می شود.

پاریاو معاون فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی نیز در این مراسم، به جایگاه آب و لزوم رفع مشکلات مردم در بخش آب اشاره و تصریح کرد: انتظار می رود مسئولان شهرستانی با همدلی و تعامل کمبودها و نارسایی ها را برطرف نمایند.

غلامرضا احمدی مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی نیز طی سخنانی به بیان اهمیت سوادکوه شمالی در جذب گردشگر و لزوم تامین آب مشترکین در ایام تعطیل پرداخت.

عارف درزی نیز در این مراسم به تشریح عملکرد امور آبفاشهری سوادکوه شمالی طی دو سال اخیر پرداخت.

 
height=29px
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.