Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
درویش مدیر آموزش و پرورش نوشهر شد - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 09:50 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - درویش مدیر آموزش و پرورش نوشهر شد

استان‌ها
تبلیغات
با حکم مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛ + تصاویر

درویش مدیر آموزش و پرورش نوشهر شد

تاریخ 05 آذر 1397 ساعت 18:16:22
کد خبر: 057719
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در آئین تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش نوشهر گفت: برای سال تحصیلی جاری نزدیک به چهار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تجهیزات کارگاه‌های هنرستان های استان تخصیص یافته که این مقدار کافی نیست.
درویش مدیر آموزش و پرورش نوشهر شد

 

 
 
 
 
صفی الله درویش با حکم مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به عنوان مدیر آموزش و پرورش نوشهر منصوب و طی آیینی با حضور دکتر احمدی لاشکی نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، حکم مدیریت آموزش و پرورش نوشهر به درویش اعطا شد.
 

به گزارش شبکه نیوز | shabakenews ؛ به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش مازندران؛ معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در آئین تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش نوشهر گفت: برای سال تحصیلی جاری نزدیک به چهار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تجهیزات کارگاه‌های هنرستان های استان تخصیص یافته که این مقدار کافی نیست.


«اسفندیار نظری» از کمبود نیرو به عنوان مشکل دیگر آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید یاد کرد و افزود: امسال آموزش و پرورش مازندران با کمبود یک هزار و 400 نفر نیروی انسانی مواجه است که برای رفع آن از ظرفیت مدیران، معاونین و بخشی از بازنشستگان استفاده شده است.

وی تصریح کرد: بیشترین چالش نیروی انسانی آموزش و پرورش در بخش فنی و حرفه ای و کار دانش است که نیروی تخصصی در بدنه آموزش و پرورش نداریم که باید به صورت خرید خدمات یا بسته حمایتی به صورت موردی و کلاسی تأمین شود.


معاون آموزش و پرورش مازندران گفت: همچنین نزدیک به 4 هزار ساعت حق التدریس برای استان تخصیص پیدا کرده که از هفته جاری بر اساس نیاز هر شهرستان نیروی متخصص در بخش فنی و حرفه و کار دانش اختصاص می یابد.


در جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش وپرورش نوشهر که در سالن شهید باهنر این شهرستان برگزارشد ضمن معرفی صفی الله درویش به عنوان مدیر جدید این اداره، از تلاش‌های نورالدین کوچ پیده مدیر سابق تقدیر شد.


شهرستان نوشهر حدود 19 هزار و 800 دانش آموز دارد که در 135 واحد آموزشی شهرستان مشغول تحصیل هستند.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.