Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بازدید فرماندار شهرستان ساری از مرکز بهداشت ساری - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 11:11 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - بازدید فرماندار شهرستان ساری از مرکز بهداشت ساری

استان‌ها
تبلیغات

بازدید فرماندار شهرستان ساری از مرکز بهداشت ساری

تاریخ 05 آذر 1397 ساعت 18:38:38
کد خبر: 057722
فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه خدمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان در عرصه‌های درمانی، بهداشتی، آموزشی و... رضایت مردم در سطح شهرستان را به دنبال داشته، تصریح کرد: همه ما در راه خدمت صادقانه به مردم مسئول هستیم و باید از هیچ تلاشی دریغ نکنیم تا شاهد ارتقاء شاخص‌های بهداشتی به بهترین وجه ممکن در این شهرستان باشیم. ‎

 

 

بازدید فرماندار شهرستان ساری از مرکز بهداشت ساری

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، رضایی در بازدید از مرکز بهداشت و درمان شهرستان ساری ضمن بیان رضایت از عملکرد این اداره، گفت: سلامتی فرد در جامعه زمینه‌ساز توسعه، پیشرفت و اقتدار کشور را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان تلاش خود را در جهت ارتقاء سلامت جامعه انجام می‌دهد، اظهار کرد: توجه ویژه به مقوله سلامت در کشور از مهم‌ترین برنامه‌های دولت است که با جدیت آن را ادامه می‌دهد.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه خدمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان در عرصه‌های درمانی، بهداشتی، آموزشی و... رضایت مردم در سطح شهرستان را به دنبال داشته، تصریح کرد: همه ما در راه خدمت صادقانه به مردم مسئول هستیم و باید از هیچ تلاشی دریغ نکنیم تا شاهد ارتقاء شاخص‌های بهداشتی به بهترین وجه ممکن در این شهرستان باشیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.