Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کسب رتبه ممتاز کشوری توسط هنرستان «هاجر» نوشهر +تصاویر - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 11:18 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - کسب رتبه ممتاز کشوری توسط هنرستان «هاجر» نوشهر +تصاویر

استان‌ها
تبلیغات

کسب رتبه ممتاز کشوری توسط هنرستان «هاجر» نوشهر +تصاویر

تاریخ 06 آذر 1397 ساعت 11:18:01
کد خبر: 057723
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران از کسب رتبه ممتاز کشوری توسط هنرستان «هاجر» نوشهر در راستای استقرار مدل اجرایی تعالی مدیریت خبر داد.
کسب رتبه ممتاز کشوری توسط هنرستان «هاجر» نوشهر +تصاویر

 

 

 
 
 
 

به گزارش شبکه نیوز | shabakenews ؛ به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش مازندران؛« اسفندیار نظری» معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: در راستای استقرار مدل اجرایی تعالی مدیریت در سطح تمامی مدارس متوسطه فنی و حرفه ای استان و ارزیابی از مدارس مجری در پنجمین سال اجرای این برنامه چهار مدرسه از مدارس استان مازندران حائز رتبه های برتر کشوری شدند که هنرستان هاجر در بین تمامی هنرستان های کشور رتبه اول را به خود اختصاص داد.

وی در ادامه افزود: آنچه که در چند سال تجربه اجرای برنامه تعالی دراستان مازندران حاصل شد این است که برنامه تعالی، مدرسه را به سمت یک سیستم آموزشی و پرورشی مبتنی بر برنامه و عمل هدایت می کند. و در اجرای دقیق نظارت وارزیابی، چه خود ارزیابی و ارزیابی بیرونی به مدیر مدرسه فرصت می دهد با بهره گیری از یک برنامه مدون وکارآمد و بکارگیری مطلوب منابع وظرفیت های موجود، بهبود مستمر و تعالی فرآیند آموزش وپرورش مدرسه را فراهم سازد.

 

 این مقام مسئول بیان کرد: این اهمیت بعد نظارتی و ارزیابی است که موجب می شود تمام فرایندهای مدیریتی در مسیر تحول قرار گیرند. در یک عبارت ساده تر شرایطی را فراهم می آورد تا یک گام به جلو به معنی واقعی اش فراهم گردد.

نظری گفت: تفکر بهبود مستمر به عنوان یک اصل وارزش در مدرسه نهادینه شده وفرهنگ کیفیت بخشی بعنوان یک هدف اصلی برنامه تعالی در ذهن ها حک خواهد شد. هرچند که این گام روبه جلو شاید هنوز خیلی محسوس نباشد امّا با استمرار همراه با پشتیبانی وحمایت های بالا دستی می توان عینیت حرکت به جلو را در سنوات آتی در سطح مدارس مشاهده کرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.