یک شنبه، 03 شهریور 98 ساعت 07:57 ق.ظ / Sun, 2019 August 25

- مازندران - کلاهبردار میلیاردی زمین‌های رامسر + جزییات ماجرا

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
اعتراف به 5 فقره کلاهبرداری در مجموع به مبلغ 100 میلیارد ریال

کلاهبردار میلیاردی زمین‌های رامسر + جزییات ماجرا

تاریخ 27 آذر 1397 ساعت 20:17:46
کد خبر: 057756
متهم با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه‌جانبه با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزلش تعدادی وکالت‌نامه، سند و مبایعه‌نامه کشف شد. متهم تاکنون به پنج فقره کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغ 100 میلیارد ریال اعتراف کرده است.
کلاهبردار میلیاردی زمین‌های رامسر + جزییات ماجرا

 

 

سردار میرفیضی مطرح کرد:


کلاهبردار میلیاردی زمین‌های رامسر چگونه به دام افتادفرمانده انتظامی مازندران از دستگیری فردی خبر داد که حدود 10 میلیارد تومان از ایرانیان خارج از کشور برای فروش زمین در رامسر کلاهبرداری کرده بود.

 

به گزارش شبکه نیوز | shabakenews : سردار سید محمود میرفیضی گفت: دستگیری این فرد پس از دریافت خبری مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی یکی از خریداران زمین از شهروندان در رامسر در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

 

وی توضیح داد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد این فرد با جلب اعتماد و خرید ملک و زمین‌های میلیاردی، بخشی از وجه زمین خریداری شده را با تنظیم مبایعه‌نامه پرداخت می‌کرد و وعده پرداخت بقیه را هنگام تنظیم و انتقال سند به فروشنده می‌داد ولی پس از تنظیم وکالت‌نامه با سرقت اسناد از محل متواری می‌شد و در فرصتی مناسب با استفاده از وکالت‌نامه‌ای که در اختیار داشته ملک مورد معامله را به افرادی در خارج از کشور می‌فروخت.

 

فرمانده انتظامی مازندران افزود: متهم با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه‌جانبه با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزلش تعدادی وکالت‌نامه، سند و مبایعه‌نامه کشف شد. متهم تاکنون به پنج فقره کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغ 100 میلیارد ریال اعتراف کرده است.

 

سردار میرفیضی با اشاره به شیوه‌های متقلبانه افراد شیاد و کلاهبردار در جعل اسناد و مدارک، به شهروندان هشدار داد در انجام معاملات ملکی، خرید و فروش و همچنین صدور چک و مدارک هویتی، مراقب باشند و کارهای‌شان را از طریق مراکز رسمی و مورد تایید انجام دهند./# 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.