یک شنبه، 03 شهریور 98 ساعت 07:51 ق.ظ / Sun, 2019 August 25

- مازندران - خبرنگاری شغلی مقدس و پر مخاطره ای است

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
مهندس نظری مدیرکل راه و شهر سازی مازندران در راسم 17 مرداد عنوان کرد:

خبرنگاری شغلی مقدس و پر مخاطره ای است

تاریخ 17 مرداد 1398 ساعت 21:06:28
منبع: ilna
کد خبر: 057764
در فاز اول حدود دو هزار واحد در قالب فراخوان ساخته می شود و طبق هدفگذاری پنج هزار واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن تا پایان سال احداث می شود/ طبق برنامه و با اخذ اعتبارانت مربوطه، پروژه جاده ساری به تاکام تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
خبرنگاری شغلی مقدس و پر مخاطره ای است

مدیر کل راه و شهر سازی خبر داد:

امی پل های تخریب شده در جریان سیل اقدام کوتاه مدتش عملیاتی شده است اما اقدام بلند مدتش توسط کارشناسان در حال بررسی است. 

خبرنگار در گرما و سرما و با تمامی مشکلات و تنها بخاطر علاقه و عشق به کار فعالیت می کند.

سید محمد نظری از بهره برداری جاده ساری به تاکام تا پایان سال جاری خبر داد.

محمد نظری صبح امروز در جمع خبرنگاران مرکز استان ضمن تبریک روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه گفت: خبرنگاری شغلی مقدس و پر مخاطره ای است.

وی ادامه داد:  خبرنگار در گرما و سرما و با تمامی مشکلات و تنها بخاطر علاقه و عشق به کار فعالیت می کند.

مدیر کل راه و شهر سازی مازندران افزایش بی رویه تورم و کاهش تولید و تقاضای مسکن اظهار کرد: در خصوص بحث مسکن اعتقاد دولت بر این است که تولید مسکن افزایش یابد و تولید و تقاضا به برابری برسد.

 

وی ادامه داد: دولت برای برون رفت از این موضوع به سیاست طرح جامع و تفسیری شهری ورود پیدا کرد.

نظری همچنین اظهار داشت: استان مازندران در مرحله اول مسکن مهر 14 نقطه معرفی که 8 نقطه آن توسط کارشناسان وزارت راه و شهرسازی تائید و در فراخوان قرار گرفته است.

نظری گفت: در فاز اول حدود دو هزار واحد در قالب فراخوان ساخته می شود و طبق هدفگذاری پنج هزار واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن تا پایان سال احداث می شود.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر ارزش قیمت گذاری این واحد ها گفت: برای نظارت بر ساخت و ارزش قیمت گذاری کارگروهی متشکل از کارشناسان شهرسازی،املاک و حقوقی به وجود آمده که تمامی مراحل این طرح را رصد خواهند کرد.

نظری ادامه با اشاره به اینکه قیمت گذاری این واحد ها برای دولت بر مبنای سودآوری نیست،گفت: قیمت نهایی واحد ها تنها بر مبنای ارزش زمین و لوازم استفاده شده برای ساخت طبق نظر کارشناسان مربوطه اعلام میشود.

وی در خصوص آخرین وضعیت پروژه  راه ساری به تاکام گفت: طبق برنامه و با اخذ اعتبارانت مربوطه، پروژه جاده ساری به تاکام تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

نظری همچنین در خصوص وضعیت پروژه های راههای دیگر نقاط استان گفت: حوزه بهشهر به بندر امیر آباد به طول 8 کیلومتر،جاده حسن آباد به توس کلا،نکا به نیروگاه و بندر امیر آباد نیز به بهره برداری رسید.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.