یک شنبه، 03 شهریور 98 ساعت 07:42 ق.ظ / Sun, 2019 August 25

- استان‌ها - تبریک استاندار به مناسبت روز خبرنگار

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

تبریک استاندار به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ 17 مرداد 1398 ساعت 22:22:28
کد خبر: 057766
حاج احمد حسین زادگان استاندار جوانفکر و نماینده عالی دولت در مازندران و صاحب امتیاز نشریه قارن در تماس تلفنی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریگ گفت
تبریک استاندار به مناسبت روز خبرنگار
تبریک روز خبرنگار از بستر بیماری

استاندار مازندارن روز پنجشنبه همزمان با روز خبرنگار در تماس تلفنی شخصی با رسانه های مختلف استان این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش شبکه نیوز، احمد حسین زادگان که طی چند روز گذشته به علت کسالت و بیماری نتوانست در جمع خبرنگاران در رسانه های استان حضور یابد، از صبح امروز با مدیران و خبرنگاران رسانه های استان تماس تلفنی گرفت و این روز را تبریک گفت.

نماینده عالی دولت در مازندران  تاکید کرد: خبرنگاران به عنوان وجدان بیدار جامعه باید از تریبون رسانه دستاوردهای انقلاب و کشور را به همه دنیا بشناسانند و توانایی های ملت ایران را اطلاع رسانی کنند.

حسین زادگان تاکید کرد : خبرنگاران به عنوان نمایندگان افکار عمومی از مسائل ، مشکلات و محدودیت های استان و کشور بیشتر اطلاع دارند و لازم است با ثابت قدمی یار نظام و ملت در برطرف کردن مشکلات باشند و دولت را همراهی و در جامعه نشاط اجتماعی ایجاد کنند.

وی رسانه ها را بهترین تحلیل کننده و منتقد عملکرد مسئولان دانست و افزود: در جنگ روانی و اقتصادی که دشمنان ناحق علیه ملت ایران روا داشته اند ، رسانه ها بهترین مدافع و سنگر اصلی خواهند بود. 

استاندار مازندران همچنین توجه مسئولان استانی به نظر و تحلیل خبرنگاران را یک تکلیف دانست و گفت: رسانه ها و متعاقب آن خبرنگاران صدای بیدار جامعه هستند.

حسین زادگان که فعالیت در عرصه رسانه را هم در کارنامه اش دارد، پیش از این هم با انتشار پیام مکتوب ، روز خبرنگار را تبریک گفته بود.

هفدهم مرداد ماه سالگرد شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی روز خبرنگار نام دارد.

صارمی به همراه هشت نفر از دیپلمات ها و کارکنان کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان سال ۷۷  به دست طالبان به شهادت رسید.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.