یک شنبه، 03 شهریور 98 ساعت 07:05 ق.ظ / Sun, 2019 August 25

- مازندران - خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
مهندس اسماعیل حسن زاد هعنوان کرد: یک خبرنگار وظیفه سنگین تری نسبت به افراد جامعه دارد

خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند

تاریخ 17 مرداد 1398 ساعت 22:40:26
کد خبر: 057767
خبرنگاری شغل با اهمیت و گرانبهایی است. یک خبرنگار وظیفه سنگین تری نسبت به افراد جامعه دارد. خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند و با آگاهی خود از مسائل روز، افکار عمومی را نیز مطلع کند.
خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند

مهندس فرماندار بابلسر عنوان کرد: خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند.

 

فرماندار شهرستان بابلسر در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: نقد منصفانه از مسئولان و انعکاس اخبار صحیح، واقع و مناسب به جامعه دو وظیفه مهم یک خبرنگار است.

مهندس اسماعیل حسن زاده که در دیدار جامعه خبری شهرستان بابلسر با وی به مناسبت آغاز هفته خبرنگار برگزار شد اظهارداشت: خبرنگاری شغل با اهمیت و گرانبهایی است. یک خبرنگار وظیفه سنگین تری نسبت به افراد جامعه دارد. خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند و با آگاهی خود از مسائل روز، افکار عمومی را نیز مطلع کند. خبرنگار باید از خصومت شغلی پرهیز و اخبار و حقایق جامعه را اطلاع رسانی کند حسن زاده همچنین افزود: خبرنگاران علاوه بر ایجاد شور و نشاط در جامعه اخبار صحیح و منطبق با جامعه را انعکاس دهند که این وظیفه در اطلاع رسانی مناسب به مردم بسیار بااهمیت است.

 

وی تصریح کرد: خبرنگاران و رسانه های آنها باتوجه به نقش برجسته نزد مردم به عنوان مرجع تلقی می شوند. فرماندار بابلسر نقد منصفانه از مسئولان و انعکاس اخبار صحیح و واقع و مناسب به جامعه را دو وظیفه مهم یک خبرنگار برشمرد و بیان داشت: خبرنگاران به عنوان دیدگان بیدار جامعه براساس منویات مقام معظم رهبری در حفظ وحدت در جامعه بسیار تاثیرگذار هستند. وی ادامه داد: یک خبرنگار باید موجب ایجاد امید بین مردم و مسئولین باشد که این اقدام نقش اساسی در حرفه خبرنگاری دارد.

فرماندار بابلسر گفت: خبرنگاران با رفتار و گفتار خود این حس وحدت را تقویت کنند. حسن زاده افزود: امروزه که قدرت های جهانی در جنگی تمام عیار با ایران اسلامی می باشند، نقش خبرنگاران بیشتر از هر روز دیگر خود را نشان می دهد و این اقدام در عرصه بین المللی موجب توفیقات خواهد شد.

وی گفت: یک خبرنگار حرفه ای باید با تحلیل صحیح واقعیات روز را گزارش و از دلسرد شدن و مایوس شدن جامعه جلوگیری کند.

فرماندار شهرستان بابلسر با اشاره به اینکه خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند یادآور شد: انعکاس معضلات و مشکلات مردم به مسئولین از دیگر ماموریت های کاری خبرنگاران است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.