Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
باند توزيع روانگردان دستگیر شد - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 11:14 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- اجتماعی - باند توزيع روانگردان دستگیر شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

باند توزيع روانگردان دستگیر شد

تاریخ 09 شهریور 1391 ساعت 14:50:24
کد خبر: 016042
 سرهنگ لیراوی، صبح دیروز از دستگیری اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد روانگردان در یاخچی آباد تهران خبر داد.

به گزارش شبکه نیوز از روزنامه مردم سالاری سرهنگ سعید لیراوی، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، صبح دیروز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی پلیس، ضمن اشاره به خبر فوق، از چگونگی شناسایی متهمان این پرونده و همچنین نحوه دستگیری آنها سخن گفت.

این مقام انتظامی در تشریح موضوع گفت:» با شکایت شهروندان ساکن محدوده یاخچی آباد، واقع در جنوب تهران، فعالیت تیم های تجسس اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در خصوص اقدامات اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد روانگردان آغاز شد.

وی افزود:» این تحقیقات و بررسی ها ادامه داشت تا اینکه روز سه شنبه ماموران موفق شدند ضمن شناسایی اعضای این باند، محل اختفای آنها را نیز شناسایی کنند که متعاقب آن با ارجاع پرونده به مقام قضایی، دستور دستگیری متهان پرونده که سه عضو یک خانواده بودند، صادر و ماموران برای بازداشت متهمان به محل اختفای آنها اعزام شدند.

سرهنگ لیراوی عنوان داشت:» با اعزام ماموران به محل مذکور طی عملیاتی غافلگیرانه سه متهم پرونده مذکور به نام های «محمد»، «علی» و «یگانه» بازداشت شدند که در بازرسی های انجام شده از محل زندگی آنها 35 کیلو و 575 گرم مواد روانگردان کشف و ضبط شد. رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ادامه داد:» هر سه متهم به پایگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شدند که طی بازجویی های انجام شده هر سه به تهیه و توزیع مواد مخدر اعتراف کرده و اقرار کردند که در این امر دو متهم اصلی پرونده که «میلاد» و «مجید» نام دارند، با آنها همدست هستند. وی اظهار داشت:» با این تفاسیر عملیاتی دیگر از سوی ماموران آغاز شده و با شناسایی محل اختفای این دو متهم، هر دو نفر به اتهام همدستی با متهمان پرونده در تهیه و توزیع مواد روانگردان به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شدند که پس از اعتراف به جرایم خود به همراه همدستانشان راهی دادسرا شدند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.