Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ترسناک‌ترین خواستگاری+عکس - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 03:55 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- اجتماعی - ترسناک‌ترین خواستگاری+عکس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ترسناک‌ترین خواستگاری+عکس

تاریخ 17 شهریور 1391 ساعت 17:30:14
کد خبر: 016918
او با ایجاد یک صحنه وحشت آور از تصادف و مرگ خودش به دنبال جواب این سوال بود که آیا دختر مورد علاقه‌اش واقعا عاشقش است و حاضر است تا لحظه مرگ او را دوست بدارد.
ترسناک‌ترین خواستگاری+عکس

 

شاید همه مرد‌ها دوست دارند بدانند آیا فرد مورد علاقه‌شان تا لحظه مرگ دوستشان دارد یا نه و یا اینکه در لحظه مرگ آن‌ها چه عکس العملی خواهد داشت، اما این آقا برای فهمیدن این مسئله کمی زیاده روی کرده است و باعث ترس عروس خانم شده است.

او با ایجاد یک صحنه وحشت آور از تصادف و مرگ خودش به دنبال جواب این سوال بود که آیا دختر مورد علاقه‌اش واقعا عاشقش است و حاضر است تا لحظه مرگ او را دوست بدارد.

«الکسی» ۳۰ ساله اهل روسیه است، او برای عملی کردن طرحش یک کارگردان و یک گریمور حرفه‌ای ویک مسئول جلوه‌های ویژه استخدام کرد تا سناریوی او را بسازند، «الکسی» طوری وانمود کرد تا دختر مورد علاقه‌اش احساس کند وی واقعا «در اثر تصادف مرده است. این نقشه باموفقیت اجرا شد اگرچه این دختر خانم که ایرانا نام دارد بعد از فهمیدن دروغی بودن این مسئله گفت دوست دارد خودش الکسی را بکشد.

ایرانا می‌گوید:» آن روز الکسی به من گفت کار مهمی با من دارد و جایی را برای قرار ملاقات در نظر گرفت. وقتی به آن محل رسیدم با صحنه‌ای وحشتناک از دود و تصادف و آمبولانس و حضور جمعیت روبرو شدم که مرا ترساند. وقتی جلو‌تر رفتم «الکسی» را دیدم که غرق در خون روی زمین افتاده است. قلبم به طرز وحشتناکی طپش پیدا کرده بود و اشک از چشمانم جاری شد اما درست وقتی بالاسر او رسیدم و تصور کردم واقعا مرده است او ایستاد و از من خواستگاری کرد، در آن لحظات هم خوشحال بودم و هم دوست داشتم او را واقعا بکشم چون مرا خیلی ترسانده بود.

آن‌ها هفته پیش ازدواج کرده‌اند «الکسی» هدفش را اینگونه شرح می‌دهد: می‌خواستم او بداند بدون من زندگی‌اش چقدر خالی خواهد بود و اینکه بعد از من چه احساسی خواهد داشت. نقشه‌ام عملی شد اما قول می‌دهم این آخرین بارم باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.