Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دوستی‌ها را فراموش نکنید - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:58 ب.ظ / Thu, 2018 October 18

- اجتماعی - دوستی‌ها را فراموش نکنید

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

دوستی‌ها را فراموش نکنید

تاریخ 10 مهر 1391 ساعت 17:32:55
کد خبر: 018909
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:‌با یک پیروزی قاطع مقابل استرالیا نوجوانان ما روحیه تازه‌ای به فوتبال مملکت دادند.

شبکه نیوز :

فارس: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:‌با یک پیروزی قاطع مقابل استرالیا نوجوانان ما روحیه تازه‌ای به فوتبال مملکت دادند.

علی پروین در خصوص موفقیت تیم ملی نوجوانان کشورمان مقابل استرالیا و صعود به جام جهانی اظهار داشت: علی‌رغم اینکه در چند وقت گذشته کمی در تیم‌های پایه دچار افت شده بودیم اما خوشبختانه این بار با یک برنامه‌ریزی و استعدادیابی خوب موفق شدیم که باز هم همه چیز را از نو شروع کنیم.

وی افزود: تیم ملی نوجوانان کشورمان بازی بسیار روان را در برابر استرالیا به نمایش گذاشت، نکته جالب این بود که بچه‌ها تشنه حمل و گلزنی بودند و به یک یا 2 گل قانع نشدند. به نظرم این موفقیت نوجوانان کشورمان روح تازه‌ای را به فوتبال این مملکت بخشید.

پروین ادامه داد: شما امکانات نوجوانان استرالیا مقایسه کنید که قطعا به هیچ عنوان قابل قیاس نیست اما حالا که به این موفقیت رسیدیم نباید این بچه‌ها را به حال خود رها کنیم تا 4 سال بعد تعدادی از آنها دنبال ورزش‌های دیگر و تعدادی دیگر از فوتبال فرار کنند. باید بستری آماده شود که بال و پر این بچه‌ها را بگیریم و آینده فوتبال خودمان را تضمین کنیم.

پروین در خصوص کادر فنی تیم ملی نیز گفت: باید امثال دوستی‌ها را قدرشان را در این فوتبال بدانیم. او نشان داد که با چشمان تیزبینانه خود بچه‌هایی را از گوشه کنار ایران جمع کرده و دور یکدیگر چیده تا نتیجه آن رفتن به جام جهانی باشد. دوستی همیشه در تیم پایه ما بهترین بازیکنان را تحویل این فوتبال داده اما واقعا نمی‌دانم در دل او چه می‌گذرد. امیدوارم که با پیروزی مقابل ازبکستان تیم ما قهرمانان نوجوانان آسیا شود. چون حق این بچه‌ها است و به نظرم هرچه رسانه‌ها درباره این موضوع بنویسند باز هم کم است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.