Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هادي ابراهيمي: امسال روز خبرنگار در مازندران متفاوت با سال گذشته برگزار می شود - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:55 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - هادي ابراهيمي: امسال روز خبرنگار در مازندران متفاوت با سال گذشته برگزار می شود

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

هادي ابراهيمي: امسال روز خبرنگار در مازندران متفاوت با سال گذشته برگزار می شود

تاریخ 04 مرداد 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 002096
شبکه نیوز: رسانه های گروهی از جمله مولفه های مهم در توسعه استان محسوب می شوند
هادي ابراهيمي: امسال روز خبرنگار در مازندران متفاوت با سال گذشته برگزار می شود     
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، تصویب و ابلاغ قانون بیمه خبرنگاران و هنرمندان را از جمله افتخارات دولت دهم ذکر کرد.
    
هادی ابراهیمی در جلسه ستاد بزرگداشت روز خبرنگار همچنین گفت: این مهم با تدابیر و توجه ای دولت دهم به اصحاب رسانه دارد، محقق شده است.

وی بر لزوم برگزاری باشکوه آیین گرامیداشت روز خبرنگار در مازندران تاکید کرد و اظهار داشت : از تمام ظرفیت ها و امکانات در جهت تحقق این مهم باید استفاده شود.

ابراهیمی تصریح کرد که امسال آیین گرامیداشت روز خبرنگار در مازندران بسیاری جدی و متفاوت با سال گذشته برگزار خواهد شد .

وی تعامل مدیران دستگاههای اجرایی استان با اصحاب رسانه را مطلوب توصیف کرد و ادامه داد: تمامی مسوولان موظف به افزایش همکاری و تعامل با رسانه های عمومی هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از جمله وظایف مهم شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران را افزایش همکاری و تعامل با اصحاب رسانه ذکرکرد.

ابراهیمی، گرامیداشت و پاسداشت روز خبرنگار را در واقع تجلیل از فرهنگ و اندیشه توصیف کرد و بیان داشت: رسانه های گروهی از جمله مولفه های مهم در توسعه استان محسوب می شوند.

وی اضافه کرد: با هرگونه تخریب و سیاه نمایی خدمات ارزشمند دولت از سوی رسانه ها مخالف هستیم و در عین حال از انتقاد های سازنده نیز در جهت توسعه بیش از پیش استان استفاده خواهیم کرد.

معاون استاندار نقد منصفانه در رسانه ها و دفاع واقع بینانه مسوولان دستگاههای اجرایی را گام مهمی در جهت توسعه بیش از پیش استان دانست.

ابراهیمی گفت: هم اکنون هشت کمیته در شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران مشغول فعالیت است و جلسات این ستاد نیز به صورت مستمر برگزار می شود .

به گفته ابراهیمی در راستای رفع مشکلات فراروی اصحاب رسانه های استان جلسات متعددی برگزار می شود که تاکنون با نتایج بسیار مثبتی همراه بوده است.

وی بر لزوم حفظ شان، جایگاه و منزلت خبرنگاران تاکید کرد و گفت: در نظام اسلامی اصحاب رسانه از جایگاه بسیاری والایی برخوردار هستند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شده از 300 خبرنگار استان با اهدای هدایایی در روز خبرنگار تجلیل شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.