Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تساوي تيم جوانان در آخرين ديدار تدارکاتي - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 09:42 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - تساوي تيم جوانان در آخرين ديدار تدارکاتي

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

تساوي تيم جوانان در آخرين ديدار تدارکاتي

تاریخ 06 آبان 1391 ساعت 18:02:18
کد خبر: 021738
تیم فوتبال جوانان کشورمان در آخرین مسابقه پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا برابر تیم دسته سومی به تساوی رضایت داد.

 

تیم فوتبال جوانان کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌کند، صبح امروز در آخرین دیدار تدارکاتی‌اش برابر تیم دسته سومی شهرداری نظر آباد کرج به تساوی 2 بر 2 دست یافت.

در این مسابقه که در زمین چمن رضی‌آباد برگزار شد، تیم جوانان ایران نیمه نخست را با نتیجه یک بر صفر به تیم میزبان واگذار کرد و در نیمه دوم هم گل دوم را دریافت کرد اما با گل‌های حسین فاضلی و سردار آزمون توانست شکست را با تساوی پشت سر بگذارد.

در این اردو علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم فوتبال جوانان به دلیل مصدومیت تنها تمرینات فیزیوتراپی را انجام داد و می‌تواند این تیم را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی کند.

شاگردان اکبر محمدی در این مسابقه هم فرصت‌های خوبی را از دست دادند، هرچند در این بازی سرمربی تیم جوانان به تمام بازیکنانش بازی داد و تاکتیک‌های مورد نظرش را در این بازی تمرین کرد.

بازیکنان تیم فوتبال جوانان ایران پس از پایان اردوی 6 روزه تهران که امروز به پایان رسید، تا روز 9 آبان‌ماه استراحت داده شد. آنها می‌بایست در آن روز در کمپ تیم‌های ملی دور هم جمع شده تا بامداد روز 10 آبان‌ماه تهران را به مقصد امارات ترک کنند.

مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا از 13 تا 27 آبان‌ماه سال جاری در امارات برگزار می‌شود که تیم جوانان ایران با تیم‌های ژاپن، امارات و کویت در گروه A قرار داشته و در نخستین بازی خود در این رقابت‌ها برابر ژاپن قرار می‌گیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.