Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
چشم بسته نامه‌ای را امضا نمی‌کنم - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 11:17 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- اجتماعی - چشم بسته نامه‌ای را امضا نمی‌کنم

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

چشم بسته نامه‌ای را امضا نمی‌کنم

تاریخ 11 آبان 1391 ساعت 00:48:53
کد خبر: 022288
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بسیاری از مشکلات استان را از طریق جراید و مطبوعات متوجه می‌شوم، گفت: 70 درصد موفقیت کاری خود را مدیون اخبار مطبوعات هستم.

 

 سید حسین صابری عصر چهارشنبه در کارگروه اشتغال و کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هیچگاه سعی نکرده‌ام چشم‌بسته نامه‌ای را امضا کنم چراکه وقتی بدون اطلاع چنین کاری کردیم ممکن است در بسیاری موارد بیت‌المال ناخواسته و تنها از روی غفلت حیف و میل شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تسهیلات زیادی در ارتباط با وام‌های خوداشتغالی پرداخت شد که متأسفانه برخی از آنها به کارهای دیگر زده شد و این به دلیل نظارت ناکافی بود.

وی کشاورزی را بهترین حوزه برای توسعه و پیشرفت این استان دانست و گفت: امروز با هر کاری در کشاورزی موافقیم که متاسفانه کمترین طرح را در همین حوزه و در طول بیش از 50 روز تصدی مسئولیتم در استان دیده‌ام.

صابری با تأکید بر اینکه باید به سمت طرح‌هایی برویم که استعداد ترویج و توسعه آنها در استان زیاد است، تصریح کرد: نباید به دنبال طرح‌هایی رفت که به حد اشباع رسیده و در کشاورزی باید اطمینان داشته باشیم که به اندازه دشت خوزستان در این استان توانایی تولید وجود دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه مطبوعات نقش ارزنده‌ای در شفاف‌سازی امور دارند، تصریح کرد: 70 درصد موفقیت خود را مدیون روزنامه‌ها و مطبوعات هستم چراکه به فرض اگر مطبوعات نبودند هرگز به مشکلاتی که واحدهای غیر قانونی شن و ماسه در این استان برای محیط زیست و مانبع طبیعی ایجاد کرده‌اند، پی نمی‌بردم.

وی افزود: داستان روستای کتا را در روزنامه‌ها خواندم و به مظلومیت این منطقه پی بردم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از این حرف مدیران که «درب اتاق من بر روی همه باز است» گفت: این حرف‌ها یک نوع تعارف است و اصطلاحی بیش نیست که باید در عمل درب اتاق خود را بر روی دیگران باز نگه داریم.

این مسئول افزود: هرکس به هر طریق می‌تواند نقد سازنده داشته باشد و دست کسانی که از ما نقد سازنده می‌کنند را می‌بوسیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.