Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سالهاست انتصاب مدیران برخاسته از ارشاد در مازندران بسیار کمرنگ بوده است - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 11:17 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- اجتماعی - سالهاست انتصاب مدیران برخاسته از ارشاد در مازندران بسیار کمرنگ بوده است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

سالهاست انتصاب مدیران برخاسته از ارشاد در مازندران بسیار کمرنگ بوده است

تاریخ 15 مهر 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 002367
شبکه نیوز: انتصاب مدیران ارشادی، رویکردی است که مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سرلوحه فعالیت هایش قرار داده است.
سالهاست انتصاب مدیران برخاسته از ارشاد در مازندران بسیار کمرنگ بوده است
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با انتقاد از انتصاب مدیران غیرفرهنگی در بدنه ادارات شهرستان ها در گذشته اظهار داشت: انتصاب مدیران ارشاد استان از بدنه فرهنگ و هنر مازندران خواهد بود.

حجت الاسلام عباس علی ابراهیمی که حدود هفت ماه است سکان مدیریت دستگاه فرهنگی استان را بر عهده گرفته است، نگاه به درون را در تغییرات مدیریتی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای مهم چالوس، بابل و قائمشهر عملی ساخته است.

به گفته وی، شریفی، حسینی و زارعی روئسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های چالوس، بابل و قائم شهر مدیرانی هستند که از میان کارکنان مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران انتخاب شده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران درباره این رویکرد مدیریتی در آیین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر که این هفته برگزار شد، گفت: سالهاست که قریب به اتفاق مدیران ستادی و شهرستانی این اداره کل از سایر دستگاه ها انتخاب شده اند و انتصاب مدیران برخاسته از ارشاد، بسیار کمرنگ بوده است.

حجت الاسلام ابراهیمی افزود: بر این باورم که مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در سطوح مختلف ستادی و شهرستانی از کارشناسان و نیروهای توانمندی برخوردار است که باید فرصت ظهور و بروز داشته های مدیریتی شان را فراهم کرد.

وی اظهار داشت: نیروهای ارشادی با موانع و توانمندی های عرصه فرهنگ و هنر آشنایند و می توانند در سایه تعامل با سایر دستگاه ها، ائمه جمعه، فرمانداران و نمایندگان مجلس، توسعه فرهنگی استان را شتاب بخشند.

این مسئول فرهنگی دستاوردهای مدیریتی این رویکرد را بسیار مثبت ارزیابی کرد و ار همه مسئولان استانی و شهرستانی خواست تا از این استراتژی حمایت کنند.

ابراهیمی در بخش دیگر سخنانش از مدیرانی که از سایر دستگاه ها و با هدف خدمت صادقانه پای به این عرصه گذاشتند را خادمان ارزشمند فرهنگ و هنر نامید و افزود: گام برداشتند و خدمت در وادی فرهنگ و هنر همواره ماندگار خواهد بود.

وی در خاتمه از تداوم انتصاب مدیران ارشادی در سایر شهرستان ها خبر داد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.