Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیر جدید آب و فاضلاب شهرستان ساری منصوب شد - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 09:07 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- اجتماعی - مدیر جدید آب و فاضلاب شهرستان ساری منصوب شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مدیر جدید آب و فاضلاب شهرستان ساری منصوب شد

تاریخ 08 آذر 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 002425
شبکه نیوز: در دولت نهم و دهم بیشترین میزان اعتبارات عمرانی آب و فاضلاب استان صرف اجرای پروژه های آبرسانی دراستان شده است.
مدیر جدید آب و فاضلاب شهرستان ساری منصوب شد

 

در مراسمی که با حضور جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی برگزار شد،مهندس حسین زاده مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با تبریک بمناسبت عید غدیر و هفته بسیج ازخداوند متعال خواست همیشه در سایه ولایت،خدمتگزار صدیق مردم بمانیم.وی گفت: امسال سال همت مضاعف است نگاه مقام ولایت به این مطلب آن است که در کارو خدمت به مردم سرعت بیشتری داشته باشیم و

 به گزارش شبکه نیوز، از آنجائیکه بخشی از وظیفه خدمت رسانی به جامعه برعهده همکاران آب و فاضلاب است باید تلاش کنیم دراین عرصه جلوتر از همه حرکت کنیم. مهندس حسین زاده در ادامه با اشاره به این مطلب که در طول عمر آبفای مازندران وتا پایان سال 88 مبلغ 181 میلیارد تومان صرف پروژه های آبرسانی و زیر ساخت های آب و فاضلاب در استان شده یادآورشد از این مبلغ 141 میلیون تومان از سال 86 تا کنون هزینه شده یعنی در دولت نهم و دهم بیشترین میزان اعتبارات عمرانی آب و فاضلاب استان صرف اجرای پروژه های آبرسانی دراستان شده است. وی افزود:با تلاشهای دولت جمهوری اسلامی مشکل اعتبارات بانک جهانی برای پروژه های آب و فاضلاب شهرهای ساری و بابل در حال برطرف شدن است که به محض رفع مشکل پیمانکاران شرکت فعالیت خود را آغاز خواهند نمود.

وی اظهار داشت: امسال هفت میلیارد تومان اعتبار در بخش اصلاح و توسعه شبکه در شهر ساری داریم و یک میلیارد و 300 میلیون تومان از اعتبارات بانک جهانی نیز امسال صرف اجرای پروژه های آبرسانی خواهدشد. مهندس حسین زاده با اشاره به وضعیت درآمدهای درون سیستمی یادآورشد : باید در نهایت تکریم به مردم، نسبت به دریافت مطالبات شرکت اقدام کنیم تا منافع آن به خود مردم برسد.

بر اساس این گزارش درادامه مراسم شریعت نژاد معاون فرماندار ساری طی سخنانی از تلاشهای مهندس علاجی قدردانی نمود و برای خاکسار مقامی مدیر جدید آرزوی موفقیت کرد.

در پایان مراسم مهندس علاجی طی سخنانی گزارشی از عملکرد خود طی مدت تصدی را بیان نمودوخاکسار مقامی نیز برنامه های خود را برای ارائه خدمات بهتر به مردم بیان کرد

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.