Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران : درصیانت از سرمایه های فرهنگی کوتاهی نشود - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 16:48 ق.ظ / Fri, 2018 September 21

- اجتماعی - مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران : درصیانت از سرمایه های فرهنگی کوتاهی نشود

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران : درصیانت از سرمایه های فرهنگی کوتاهی نشود

تاریخ 29 تیر 1389 ساعت 04:30:00
کد خبر: 002611
شبکه نیوز: وجود واحدی به نام حراست می تواند از داشته های ما در بخش فرهنگی، هنری وادبی ودر رابطه با رفع موانع برای مدیریت برتر در سطح استان موثر باشد.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران : درصیانت از سرمایه های فرهنگی کوتاهی نشود قاسم عزیز زاده گرجی در مراسم تودیع ومعارفه مسئول حراست کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران با بیان اینکه برای برنامه های فرهنگی وهنری این مرکز به دنبال افزایش کیفیت در فعالیت ها هستیم بیان داشت: برای بالا بردن کیفیت در کار باید از نیروهای انسانی وخلاقیت های اعضا کانون پرورش فکری حفاظت وصیانت شودکه این امر از وظایف ذاتی حراست هر دستگاهی است.


گرجی حراست را مکمل مدیریت دانست وتصریح کرد: حراست عامل توقف در فعالیت ها نیست بلکه در حفظ منافع وسرمایه های مادی ومعنوی تاثیر گذار است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران ضمن بیان این مطلب که هرفردی برای مدیریت صحیح نیازمند اعضا مهمی است که گوش وچشم از عوامل موثر در این مدیریت محسوب می شود تصریح کرد: حراست دارای جایگاه والایی است که می توان به تعبیری آنرا مرکز بینایی وشنوایی دستگاه مدیریتی در هر نهادی دانست.

عزیز زاده گرجی خاطر نشان کرد: مسئول حراست به عنوان مشاوری امین در جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی تاثیر گذار است.

وی با اشاره به این مهم که فعالیت وحراست در کانون پرورش فکری با دیگر نهادهای فرهنگی متفاوت است بیان داشت: مخاطبان کانون پرورش فکری،کودکان ونوجوانان هستند لذا  نیاز به برنامه ریزی دقیقی است که بتوان به اهداف تدوین شده در این بخش رسید.

در این مراسم رضا علی حسینی تودیع وعلی کاردگر به عنوان مسئول جدید حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران معارفه شد.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.