Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
آغاز ثبت‌نام مجدد کنکور - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:13 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - آغاز ثبت‌نام مجدد کنکور

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

آغاز ثبت‌نام مجدد کنکور

تاریخ 20 آذر 1391 ساعت 18:52:05
کد خبر: 026621
سایر داوطلبانی که سال ۱۳۸۳ و قبل از آن دیپلم خود را اخذ کرده‌اند نیاز به مشاهده و بررسی اطلاعات فردی و دانش آموزی ندارند و تنها لازم است برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

 

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تا صبح امروز بیش از ۱۸۹ هزار داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده‌اند.

مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۲ از روز ۱۶ آذرماه آغاز شده است و با گذشت ۵ روز از مهلت ثبت‌نام این آزمون تعداد ۱۸۹ هزار داوطلب تقاضانامه الکترونیکی ثبت‌نام را تکمیل کرده‌اند.

گفتنی است، امکان مشاهده و بررسی اطلاعات فردی و دانش آموزی داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۲ که در یکی از سال‌های۸۴، ۸۵، ۸۶، ۸۷، ۸۸، ۸۹، ۹۰ یا ۹۱ دیپلم خود را در یکی از رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی یا علوم و معارف اسلامی اخذ کرده‌اند فراهم شده است.

همچنین، سایر داوطلبانی که سال ۱۳۸۳ و قبل از آن دیپلم خود را اخذ کرده‌اند نیاز برای مشاهده و بررسی اطلاعات فردی و دانش آموزی ندارند و تنها لازم است برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

خاطرنشان می‌شود، در صورتی که داوطلبان از طریق هیچ یک از روش‌های جستجو نتوانند اطلاعات دانش آموزی خود را مشاهده کنند باید در اسرع وقت به سایت آموزش و پرورش به نشانی dipcode.medu.ir مراجعه کرده و از تاریخ ۳۰ بهمن ماه تا ۳ اسفندماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.